Biblioteka jest czynna

Biblioteka jest czynna (codziennie w godzinach 7.45-13.45), choć w reżimie sanitarnym. Oznacza to, że do biblioteki może wejść jedna osoba, w maseczce lub przyłbicy
i po zdezynfekowaniu rąk. 

Książki podaje bibliotekarz; nie ma wolnego dostępu do półek. Chwilowo nie można korzystać też z księgozbioru podręcznego (słowniki, atlasy, encyklopedie). Nie można również spędzać przerw w bibliotece – przykro mi. 

W związku z tymi ograniczeniami oraz w związku z podziałem szkoły na strefy zachęcam wszystkich do korzystania z katalogu online i z mailowego zamawiania upatrzonych książek.
Z każdym czytelnikiem umówię się na konkretny termin odbioru (ewentualnie na dostarczenie książki do sali). 

Link do katalogu: https://m002032.molnet.mol.pl/ 

Chętnie odpowiem na pytania zadane mailowo () lub przez dziennik elektroniczny. Na wiadomości odpisuję od poniedziałku do piątku, od rana do popołudnia. 

KONKURS! Pierwsze cztery osoby z każdego rocznika (czyli z klas 1, 2, 3 itd.), które zamówią książki mailowo lub przez dziennik, dostaną niespodzianki. Oczywiście młodszym uczniom mogą pomagać rodzice:) Warunek: książka ma być dostępna w naszej bibliotece (czyli w katalogu musi mieć status „dostępny”).
Wystarczy przysłać link do pozycji w katalogu, np.: https://m002032.molnet.mol.pl/description/46023/stowarzyszenie_milosnikow_lite_46023 

Aktualizacja ze środy 9 września: z klas 1 jest już jeden zwycięzca, z klas 3 troje zwycięzców, z klas 7 jeden zwycięzca. Czekam na więcej zgłoszeń. Zostało kilka nagród, chętnie je wręczę:)

Z życzeniami zdrowia i cierpliwości
Joanna Kmiecik, bibliotekarka

[Zdjęcie: Pexels]