Klasa 5a i 5c – wycieczka do Kopalni Soli w Bochni

Dnia 28.09.2018 roku (piątek) klasy 5a i 5c uczestniczyły w wycieczce do Kopalni Soli w Bochni. Pobyt połączony był z VIII Światowym Dniem Tabliczki Mnożenia.
Scenariusz zwiedzania kopalni oparty został na spotkaniach z tajemniczymi bohaterami bocheńskich legend. Stanowiły one doskonałą propozycję na ciekawą wycieczkę szkolną, a także nieszablonowy sposób na pierwsze spotkania z historią dla uczniów szkół podstawowych.
W Kopalni na uczniów czekało mnóstwo atrakcji m. in.: podziemna zjeżdżalnia, podziemna przeprawa łodzią. Pod ziemią można było także zagrać w piłkę nożną oraz koszykówkę.