Nasi uczniowie nagrodzeni w gminnych eliminacjach 64.Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

5 marca w Centrum Kultury i Turystyki odbył się gminny etap Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów klas IV – VIII. Naszą szkołę reprezentowało sześcioro najlepszych recytatorów, którzy zwyciężyli w etapie szkolnym. W tym roku trzeba się było zmierzyć z nadzwyczajnie liczną konkurencją, poziom był  wysoki i wyrównany, obrady jury trwały około godziny. Na szczęście werdykt był zadowalający dla aż trojga z naszych uczniów. W kategorii VII -VIII Jakub Stapaniuk zajął III miejsce, a Olga Petko otrzymała wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy w/w zdobywcom nagród, których możemy już nazwać weteranami konkursu, gdyż od wielu lat biorą w nim udział i zawsze wracają jako laureaci.
Swój debiut w etapie gminnym miała trzecia nagrodzona z naszej szkoły uczennica, czyli Weronika Majerska. Było to dla niej spore wyzwanie, gdyż w konkursie brała udział po raz pierwszy. Podołała mu jednak z wysoko podniesionym czołem, wyraźną dykcją, wspaniałym wyrazem artystycznym i bardzo dobrą interpretacją głosową tekstu, którymi oczarowała jury i publiczność i otrzymała wyróżnienie za swój zapadający w pamięć występ. Gratulujemy! Życzymy dalszych sukcesów.
Jakub Stapaniuk będzie reprezentował naszą szkołę w etapie powiatowym. Trzymamy mocno kciuki!

Zapraszamy do galerii zdjęć 🙂