Ślubowanie klas pierwszych 14.10.2016

14 października 2016 r.  to data wyjątkowa dla całej naszej szkolnej społeczności.  W tym dniu Pani Dyrektor Renata Bachowska dokonała uroczystego pasowania najmłodszych podopiecznych naszej szkoły na uczniów klasy I. Wielka trema i rozpierająca duma wypisane były nie tylko na twarzach dzieci, ale również ich rodziców. Po części oficjalnej, która odbyła się na sali gimnastycznej, dzieci wraz z zaproszonymi  gośćmi udały się do swoich sal na poczęstunek i dalsze wspólne świętowanie. 

Drodzy Pierwszoklasiści!!!

U progu nauki w szkole życzymy Wam,  aby każdy z Was znalazł tutaj  prawdziwego przyjaciela oraz by nauka była dla Was przyjemnością, a każdy dzień pobytu w szkole był radosny i szczęśliwy.

 

Iwona Sampolska

Monika Rachwał

Ślubowanie klas pierwszych 14.10.2016

Więcej: goo.gl/photos/FYudPRmUQLuSiwfs5

Święto Edukacji Narodowej- 14.10.2016

Więcej: goo.gl/photos/xmvYwBGDNkFviaWG9

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status