Ślubowanie Uczniów Klas Pierwszych

W dniu 18 października w naszej szkole miała miejsce uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. Ślubowanie to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego ucznia, dlatego uroczystość miała bardzo podniosły, a zarazem radosny charakter. 46 pierwszoklasistów ubranych w stroje galowe niecierpliwie oczekiwało na najważniejszy moment uroczystości – pasowanie na ucznia. Najpierw jednak musieli zaprezentować program artystyczny i złożyć uroczystą przysięgę. Pani dyrektor Renata Bachowska nie miała najmniejszych wątpliwości, gdy dotykając ołówkiem ramion dzieci, z dumą przyjmowała je do grona uczniów naszej szkoły. Uroczystość uświetnili zaproszeni goście. Każdy pierwszoklasista otrzymał pamiątkowy dyplom i ołówek. Po uroczystości, rodzice zorganizowali słodki poczęstunek. Ten dzień był bardzo miły i pełen niezapomnianych wrażeń.

Życzymy wszystkim pierwszoklasistom, by każdy dzień w naszej szkole dostarczał im wspaniałych przygód z nauką oraz radosnych chwil w towarzystwie kolegów, koleżanek i pracowników szkoły.

Wychowawczynie klas pierwszych serdecznie dziękują  rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystości, dzięki którym ceremonia Pasowania na ucznia była wyjątkowym wydarzeniem dla naszych Pierwszaków.