Spotkanie z Policją

Uczniowie klas I-III oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych gościły wyjątkowego gościa z Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce. St. sierżant Marta Jeger-Kęsek przypomniała wszystkim zebranym dzieciom zasady ruchu drogowego dla pieszych i kierujących rowerami. Podkreśliła bardzo ważną kwestię dotyczącą konieczności używania zarówno elementów odblaskowych, jak i kamizelek. Nasi uczniowie uważnie słuchali wykładu pani policjant i wykazali się niemałą wiedzą na temat zasad ruchu drogowego.
Drodzy Uczniowie i szanowni Rodzice, czasami to sekundy decydują o naszym zdrowiu, a nawet życiu! Stosujmy na co dzień zasady bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym i pamiętajmy o elementach odblaskowych.

Link do galerii zdjęć