Święta tuż tuż…

swieta_kl-3aW klasie 3a od tygodnia wspólnie tworzymy klimat nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. W naszej sali pachnie świeżą choinką, a dekoracje mówią same za siebie… Święta tuż tuż …
W piątek naszą klasę odwiedził gość specjalny z tajemniczym prezentem od Świętego Mikołaja. Jednak zdobycie tego prezentu nie było proste. Uczniowie naszej klasy, musieli zmierzyć się z kilkoma zadaniami przygotowanymi przez… Mikołaja i Jego Elfy… Były zagadki, testy, rebusy a przy tym wiele dobrej zabawy. Dzieci świetnie wywiązały się z wszystkich zadań, dlatego otrzymały w nagrodę prezent w postaci wycieczki do Gdowa na kręgle. Mikołaj i Jego Elfy zaplanowali prezent, którego celem było propagowanie różnych form rekreacji i wypoczynku, zainteresowanie uczniów ciekawą i nietypową dyscypliną sportu, integracja zespołu klasowego, zacieśnianie relacji koleżeńskich.
Lekcja na kręgielni była wspaniałą rozrywką dla klasy 3a. Gra okazała się niezwykle wciągająca. Uczniowie świetnie radzili sobie z tą dyscypliną sportu. Dużą frajdą było zbijanie kręgli i zdobywanie punktów dla swojej drużyny. Pobyt w kręgielni dostarczył dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń i emocji. Okazał się fantastycznym sposobem aktywności ruchowej, zabawy i nauki innej niż dotychczas. Zajęcia zakończyły się wspólnym posiłkiem w postaci pysznej pizzy. Było super!!!