Szkoła z Pozytywną Uwagą

Mamy przyjemność poinformować, że nasza szkoła bierze udział w akcji „Szkoła z Pozytywną Uwagą”. Nauczyciele i Nauczycielki, którzy zaangażują się w akcję będą nagradzać Uczniów i Uczennice pochwałami wpisywanymi oficjalnie do dziennika. Na stronie akcji czytamy:

„Zaczynamy w listopadzie, bo to najtrudniejszy miesiąc w roku – dzieci są zmęczone, szybko robi się ciemno, a nauki coraz więcejNiech jak najwięcej uczniów dostanie teraz pozytywną uwagę od swoich nauczycieli – oficjalnych, wpisanych do dzienniczków. Przegońmy wspólnie smutek ze szkolnych korytarzy. (…) Co ważne, chwalmy siebie. Rozmawiajmy z nauczycielami, im także powiedzmy coś dobrego. Nic przecież tak nie motywuje do lepszej pracy jak dobre słowo. Nie czekajcie na listopad, nie czekajcie nawet na jutro. Zacznijcie już dziś. Anna Zapał i rodzice ze SP nr 52 w Warszawie” – pozytywnauwaga.pl

Dodatkowo, by wzmocnić tą nić pozytywnej energii, która wkrótce oplecie nasza szkołę

zapraszamy Państwa do wpisywania w poniższy formularz pochwał
dla szkoły (jako całości) oraz poszczególnych pracowników.

Jeśli coś wzbudza Państwa uśmiech, jeśli coś się Państwu podoba, prosimy, napiszcie to!  Wpiszcie nam pochwałę! Pozytywna energia wraca!  😁

Wpisuję Pochwałę