VI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

W piątek 30 września odbył się VI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Każdy chętny mógł w tym dniu „zdać egzamin” z tabliczki mnożenia i otrzymać Certyfikat. Wytypowani uczniowie przepytywali z  tabliczki mnożenie innych chętnych: uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły, a także rodziców.

Klasy trzecie – aktywnie włączyły się w akcję Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Przez cały tydzień organizowane były zajęcia, zabawy, gry , quizy i inne atrakcje matematyczne. Uczniowie przygotowali też własne opracowane przez siebie gry i zabawy matematyczne, które prezentowali całej klasie i mogli w nie wspólnie zagrać i zostać Mistrzami Tabliczki Mnożenia. Kulminacyjnym punktem Akcji było wyjście poza teren szkoły i zabawa w matematycznych egzaminatorów tabliczki mnożenia. Wchodziliśmy do sklepu, biura, pytaliśmy napotkane na ulicy osoby o znajomość tabliczki mnożenia. Uczniowie – egzaminatorzy przepytywali przechodniów, a asystenci sprawdzali poprawność odpowiedzi. Osoby, które nie popełniły żadnego błędu w obliczeniach otrzymywali od nas certyfikat Mistrza Tabliczki Mnożenia z pieczątką naszej szkoły. W Akcję włączeni byli także rodzice uczniów. Wielu z uczniów przepytało także swoich domowników z tabliczki mnożenia w domu.

Było wiele śmiechu, radości i dobra zabawa dla wszystkich.

VI Śšwiatowy Dzień„ Tabliczki Mnożenia

58 new photos · Album by Galeria Szkoła Podstawowa w Sierczy

Więcej: goo.gl/photos/K5H95FLC3oQZKWFk6

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status