Wizyta klasy 1 a i 2 b do TVN w Krakowie

Dnia 21 lutego 2020 r. uczniowie klas 1 a i 2 b wraz z opiekunami mieli okazję zwiedzenia stacji filmowej TVN w Krakowie. Naszym przewodnikiem był pan Jerzy Kramarczyk – polski aktor teatralny, filmowy i dubbingowy, od kilkunastu lat związany z TVN, którego głos może być niektórym znany z bajek np.; Strażak Sam”, „Smerfy”. Mieliśmy okazje zobaczyć pomieszczenie „Rozmów w toku”, oraz „36,6”. Przy pomocy pana Jerzego nagraliśmy nasz pierwszy w życiu profesjonalny film na którym prezentujemy umiejętności wokalne naszych uczniów. Była to dla wszystkich świetna zabawa i niezapomniane przeżycie.
Wielką atrakcją dla wszystkich zwiedzających było przejście do pomieszczeń bardzo popularnego serialu „Szpital„, oraz „Szkoła”. Na żywo zobaczyliśmy rejestrację, kawiarnię i wiele innych pokoi chorych, które na co dzień oglądamy tylko w telewizji,   Zwiedziliśmy korytarze, salę gimnastyczną, oraz sale lekcyjne. Spotkaliśmy także kilku młodych aktorów czekających na nagranie. Na pamiątkę naszej wizyty otrzymaliśmy zdjęcia z autografami aktorów grających w serialach.
To było bardzo atrakcyjna wycieczka, zawierająca wiele elementów edukacyjnych i poznawczych. Być może któryś z uczestników w przyszłości zapragnie tam wrócić i to już z ramienia zawodowego…trzymamy kciuki za taki obrót sprawy🙂

Link do galerii zdjęć