Zrób coś dobrego i zjedz coś pysznego!

Nasi szkolni wolontariusze co tydzień w środę na długiej przerwie sprzedają własnoręcznie wykonane wypieki (babeczki, muffinki, ciastka, ciasta), dochód zostanie przekazany na konto Róży Zaremby, mieszkanki naszej gminy, która cierpi na rzadką i ciężką chorobę. Akcja cieszy się dużą popularnością zarówno wśród samych wolontariuszy jak i wszystkich uczniów i pracowników szkoły, którzy ochoczo kupują pyszne domowe wypieki. Znikają w mgnieniu oka. Postawa wszystkich zainteresowanych naszą akcją charytatywną jest niezwykle budująca i motywuje do rozszerzania działalności wolontariackiej na naszym szkolnym podwórku. Wypieki będą sprzedawane do końca marca. Zachęcamy do kosztowania pyszności – gwarantujemy, że warto, gdyż jest to uczta dla podniebienia i jednocześnie możliwość dołożenia swoich przysłowiowych trzech groszy do poprawienia komfortu życia chorej Różyczki.