Nikodem Kominiak – zawodnik września do lat 13-stu

Uczeń  klasy II Szkoły Podstawowej im Królowej Jadwigi w Sierczy.

Od września tego roku władze Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków postanowiły honorować wyróżniających się piłkarzy. Nagrodą będzie puchar dla najlepszego zawodnika danego miesiąca, przyznawany w dwóch kategoriach wiekowych. Pierwsza kategoria to przedział wiekowy od 6 do 13 roku życia oraz druga od 14 do 19 roku życia.

Nagrody przyznawane są na podstawie nominacji wszystkich trenerów Akademii, którzy przedstawiają propozycje nazwisk piłkarzy ze swoich roczników. Następnie propozycje są dyskutowane i trenerzy wybierają dwóch zawodników wyróżniających się szczególnie swoją grą i postawą na boisku oraz poza nim w danym miesiącu.

Zawodnikiem września wyróżnionym w kategorii wiekowej 6-13 lat został Nikodem Kominiak. Nikodem urodził się w 2006 roku i występuje w drużynie U-9. Na wyróżnienie zasłużył sobie swoją postawą na boisku i poziomem gry w turniejach Eurobank Cup oraz turnieju w Będzinie. Ważną kwestią poruszoną przez trenera Patryka Jałochę jest fakt, iż Nikodem nie opuszcza żadnego treningu i zawsze jest w pełni zaangażowany na zajęciach.

k1 k2 k3 k4

Dodaj komentarz

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status