SAMORZĄD UCZNIOWSKI DZIĘKUJE!

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom naszej szkoły za włączenie się do akcji organizowanych przez Samorząd Uczniowski.

Niedawno pomogliśmy kolejnej chorej osobie, a wszystko dzięki Waszej pomocy. Zebraliśmy mnóstwo nakrętek, które mogliśmy jej przekazać.

Bardzo ładnie włączyliście się także do akcji: „Zbiórka karmy dla zwierząt ze schroniska”. Karmy przybywało z każdym dniem więcej. Przynosili ją uczniowie z całej szkoły. Po zakończonej zbiórce karma została zawieziona do schroniska.

 

Wyjątkowo w tym roku zakończyła się akcja „Góra Grosza”. Uczniowie naszej szkoły bardzo zaangażowali się w zbiórkę „grosików”. Podliczenie monet zajęło uczniom wiele czasu. Suma, którą zebraliśmy w tym roku to 458,49 zł.

Dodaj komentarz

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status