mLegitymacje dla uczniów

Każdy uczeń naszej szkoły ma możliwość aktywowania mlegitymacji na swoim telefonie. Wystarczy zgłosić chęć posiadania aplikacji i zgłosić na maila szkolnego wraz ze zdjęciem przesłanym w formie elektronicznej.

Dzięki mLegitymacji możesz zapomnieć o noszeniu tradycyjnego dokumentu. To tradycyjna legitymacja szkolna, ale wyświetlana na ekranie Twojego telefonu.
Pokazując mLegitymację, potwierdzisz, że jesteś uczniem danej szkoły, skorzystasz z ulg i zwolnień. To ważne! Ten mDokument możesz aktywować tylko wtedy, gdy Twoja szkoła ma podpisane odpowiednie porozumienie z Ministerstwem Cyfryzacji. Uruchamia się go, używając kodu QR oraz kodu aktywacyjnego otrzymanego w sekretariacie szkoły.
Dane z mLegitymacji możesz okazać tak jak przy użyciu tradycyjnej legitymacji. Możesz również przekazać je użytkownikowi aplikacji mWeryfikator. W ten sposób upoważniona osoba potwierdzi m.in. Twoje imię, nazwisko i wiek. Na ekranie swojego urządzenia zobaczy również Twoje zdjęcie w niskiej rozdzielczości. Może sprawdzić również ważność Twojej mLegitymacji szkolnej.

Poniżej instrukcja obsługi mLegitymacji dla uczniów oraz do bezpłatnego kreatora zdjęć do mLegitymacji.

Instrukcja obsługi mLegitymacji dla uczniów i studentów
Bezpłatny kreator zdjęć do mLegitymacji