Pieniny – Trzy Korony

OGŁOSZENIE

W dniu 14.05.2016 (sobota)  SKT „Piechurek” organizuje wycieczkę  w Pieniny – Trzy Korony. Wyjazd  z pod szkoły  godz.7.00  powrót około 17.00  Trasa:  przyjazd    do Sromowiec Niżnych, szlakiem żółtym przez Wąwóz Szopczański na Przeł. Chwała Bogu i niebieskim szlakiem na Trzy Korony.  Z Trzech Koron szlakiem niebieskim na Czertezik i Sokolicę. Zejście nad rzekę Dunajec. Przeprawa łodzią na drugą stronę Dunajca do Szczawnicy  .

 Koszt wycieczki 36 zł obejmuje transport, przewodnika,  wejście do Pienińskiego Parku Narodowego i przeprawę łodzią przez Dunajec. Na szczycie jest schronisko PTTK Trzy Korony, w którym można we własnym zakresie kupić coś ciepłego do picia i do zjedzenia. Można  zabrać kiełbaski,  które będziemy piec na ognisku.  Bardzo proszę  o zabranie zapasowych spodni, butów  i skarpetek do przebrania, oraz peleryny przeciwdeszczowej. Zapisy u Pani Małgorzaty Wiśniewskiej: klasy 1-3, oraz u Pani Renaty Łanoszki: klasy 4-6 –  do czwartku  12.05.2016 .

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status