Podzielmy się przepisami na potrawy świąteczne

Szanowni Rodzice!!!

Drodzy Uczniowie!!!

Każdy z nas ma swoje ulubione przepisy wigilijno-świąteczne. Czasami są to tradycje wyniesione z rodzinnego domu, a czasami są to całkiem nowe przepisy, które inspirują nas do stworzenia oryginalnej wersji świątecznych dań.

Podzielcie się Państwo swoimi ukochanymi przepisami świątecznymi, zainspirujcie innych  do kreatywnych działań kuchennych i prześlijcie je do Pani Iwony Sampolskiej na adres:

Wszystkie nadesłane przepisy zaprezentowane zostaną w czasie kiermaszu,  a płytki z nimi zakupić będzie można w czasie kiermaszu – zysk przeznaczony zostanie na potrzeby naszej placówki.

Przesłanie przepisów  jest równoznaczne z wyrażeniem przez osoby uczestniczące zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby kampanii  (ustawa o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. Dz.U. Nr 133 poz.833 z póz. zm.) oraz z wyrażeniem zgody na zamieszczenie przepisów  na stronie internetowej szkoły oraz na płytkach CD – sprzedawanych w czasie kiermaszu.

 

                                                                                  Wszelkich informacji udzielają Panie:

                                                                                  Małgorzata Gintowt

                                                                                  Beata Gawenda

                                                                                  Iwona Sampolska

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status