WEBINARIUM

Szanowni Państwo,

Szkoła nasza wyraziła chęć udziału w ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-prewencyjnej AMBASADORZY BEZPIECZNEGO INTERNETU.

Ważnym elementem projektu, jest uświadomienie rodziców o czyhających w sieci niebezpieczeństwach. Specjalnie dla Państwa została przygotowana ulotka informacyjna (dostępna na stoliku przy sekretariacie szkoły) oraz bezpłatna platforma e-lerningowa. Szczegóły nt. platformy znajdują się na stronie projektu, tj.: ambasadorzy.kulturaonline.pl/szkolenia

Ulotkę dla rodziców można także pobrać ze strony projektu:

ambasadorzy.kulturaonline.pl/o_projekcie

 

Fundacja dla Kultury.pl, realizator ogólnopolskiej kampanii edukacyjno- prewencyjnej Ambasadorzy Bezpiecznego Internetu, zapraszają na bezpłatny webinar, który odbędzie się 26 listopada o godzinie 17.00.

Czy na co dzień zdajemy sobie sprawę, jakie są dobrodziejstwa i zagrożenia w sieci? Czy kontrolujemy dzieci na tyle, że wiemy, z jakich stron korzystają? Czy znamy zasady, które powinniśmy wpoić dziecku, nim na dobre wsiąknie w cyberprzestrzeń? Na te i inne pytania będą odpowiadali specjaliści w tym temacie – Ambasadorzy Bezpiecznego Internetu- podczas webinarium, które odbędzie się 26 listopada o godzinie 17:00.

Dołącz do webinarium

Wirtualna konferencja prowadzona na żywo przez twórców projektu, będzie poruszała kwestie bezpieczeństwa dzieci, które korzystają z Internetu. Prowadzący opowiedzą także, jak nauczyciele mają rozmawiać z dzieciakami i z rodzicami o zagrożeniach czyhających na najmłodszych użytkowników sieci oraz o technicznych formach zabezpieczenia. Podczas webinarium słuchacze uzyskają kilka praktycznych informacji, jak działają programy kontroli rodzicielskiej i jak można monitorować aktywność dziecka w sieci wraz z najnowszymi przykładowymi rozwiązaniami w tej kwestii.

Aby wziąć udział w webinarium, wystarczy 26 listopada o godz. 17:00 wejść na stronę: ambasadorzy.kulturaonline.pl/webinarium i zalogować się na utworzone tam wydarzenie. Potrwa  ono godzinę, przewidziany jest również czas na dodatkowe pytania uczestników.

Już teraz zarezerwuj sobie miejsce na webinarium i zarejestruj się już dziś! Szczegóły nt. webinarium i całego projektu znajdują się tutaj: http://ambasadorzy.kulturaonline.pl/baza_wiedzy/kulturaonline-22965

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status