WIELOFUNKCYJNE BOISKO SPORTOWE

boisko

WALCZYMY O WIELOFUNKCYJNE BOISKO SPORTOWE

PRZY NASZEJ SZKOLE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

PROŚBA O WSPARCIE W GŁOSOWANIU 07 -18.06.2017r. w serwisie www.koloroweboiska.pl

Uczniowie Szkoły Podstawowej  im. Królowej Jadwigi w Sierczy biorą udział w konkursie Kolorowe Boisko. W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie. Możecie nam pomóc, oddając głos na nasz projekt „Satynowe hasanie ze Śnieżką na pierwszym planie”.

Aby oddać głos należy wejść bezpośrednio na stronę www.koloroweboiska.pl  w zakładkę głosuj, tam odnaleźć naszą szkołę przez wpisanie nazwy szkoły lub miejscowości.

Każdy może oddać głos jeden raz dziennie w dniach 07-18.06.2017r., przez wybranie przycisku „Głosuj” umieszczonym przy prezentacji naszej Inicjatywy. Koniecznie należy  aktywować link, który zostanie wysłany na podany  e-mail  (kliknij w link by potwierdzić swój wybór i aktywować głos).

Oddanie głosu nic nie kosztuje, a może on stać się przepustką do spełnienia marzeń naszych uczniów i wzbogacić szkołę o nowoczesne wielofunkcyjne  boisko ze sztuczną nawierzchnią.
Bardzo prosimy o wsparcie i dziękujemy za każdy głos.

Dyrekcja

oraz Społeczność Szkoły Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Sierczy

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status