WIELOFUNKCYJNE BOISKO SPORTOWE

boisko

WALCZYMY O WIELOFUNKCYJNE BOISKO SPORTOWE

PRZY NASZEJ SZKOLE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

PROŚBA O WSPARCIE W GŁOSOWANIU 07 -18.06.2017r. w serwisie www.koloroweboiska.pl

Uczniowie Szkoły Podstawowej  im. Królowej Jadwigi w Sierczy biorą udział w konkursie Kolorowe Boisko. W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie. Możecie nam pomóc, oddając głos na nasz projekt „Satynowe hasanie ze Śnieżką na pierwszym planie”.

Aby oddać głos należy wejść bezpośrednio na stronę www.koloroweboiska.pl  w zakładkę głosuj, tam odnaleźć naszą szkołę przez wpisanie nazwy szkoły lub miejscowości.

Każdy może oddać głos jeden raz dziennie w dniach 07-18.06.2017r., przez wybranie przycisku „Głosuj” umieszczonym przy prezentacji naszej Inicjatywy. Koniecznie należy  aktywować link, który zostanie wysłany na podany  e-mail  (kliknij w link by potwierdzić swój wybór i aktywować głos).

Oddanie głosu nic nie kosztuje, a może on stać się przepustką do spełnienia marzeń naszych uczniów i wzbogacić szkołę o nowoczesne wielofunkcyjne  boisko ze sztuczną nawierzchnią.
Bardzo prosimy o wsparcie i dziękujemy za każdy głos.

Dyrekcja

oraz Społeczność Szkoły Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Sierczy