Igrzyska Dzieci w Tenisie Stołowym chłopców i dziewczyn

14 i 15 litego 2019r. odbyły się Mistrzostwa Gminy Wieliczka w Tenisie Stołowym chłopców i dziewczyn.
Naszą Szkołę reprezentowało 4 dziewczyny i 4 chłopców, którzy wyłonieni zostali z turniejów klasowych a później turnieju szkolnego rozgrywanego już kolejny rok z rzędu w naszej szkole.
W czwartek do rywalizacji przystąpiły dziewczyny w składzie: Julia Paździerkiewicz, Aleksandra Jaszewska, Gabriela Grodecka oraz Weronika Zoń
Indywidualnie najlepiej zaprezentowała się Julia Paździerkiwicz, która zajęła 7 miejsce, pozostałe dziewczyny sklasyfikowane zostały na 13, 14 i 15 miejscu. Drużyna naszych dziewczyn zajęła bardzo dobre 4 miejsce.
W piątek do akcji ruszyli nasi chłopcy w składzie: Dawid Staśko, Kacper Cholewa, Przemysław Majtyka oraz Adam Gawor.
Indywidualnie najlepiej zaprezentował się Kacper Cholewa zajmując rewelacyjne 4 miejsce, ulegając tylko trzem zawodnikom regularnie trenującym tę dyscyplinę w UKS Magnum w Koźmicach Wielkich. To ogromny sukces dający Kacprowi awans do finałów powiatu wielickiego. Dawid Staśko zajął 13 miejsce, Adam Gawor 23 a Przemysław Majtyka 24 miejsce.
Jako Drużyna zajęliśmy fantastyczne 3 miejsce i do szkoły wróciliśmy z Pucharem 😊
Nasza Szkoła poczyniła w tym roku inwestycje w stoły to tenisa stołowego, czego efekty już widać !! Mamy nadzieje na dalsze sukcesy ponieważ wiemy, że Tenis Stołowy jest coraz bardziej popularny w naszej szkole 😊

Zapraszamy do galerii