IV OTWARTE MISTRZOSTWA REGIONALNE OYAMA KARATE

W dniu 16 lutego 2020 roku w Wolbromiu odbyły się IV Otwarte Mistrzostwa Regionalne OYAMA Karate. Do rywalizacji przystąpiło 197 zawodniczek i zawodników z 14 klubów OYAMA Karate (Lubliniec, Sosnowiec, Tychy, Wieliczka, Tarnów, Herby, Brzeszcze, Kalwaria Zebrzydowska, Bochnia, Proszowice, Racławice, Milówka, Olkusz i Wolbrom).
Bardzo dobrze spisali się uczniowie naszej szkoły.
Iwo Biernat (uczeń klasy VIa) – II miejsce w konkurencji KATA oraz II miejsce w konkurencji KOBUDO
Jakub Gontarz (uczeń klasy VII) – III miejsce w konkurencji KATA
Hubert Biernat (uczeń klasy VIII) – II miejsce w konkurencji KATA oraz III miejsce w konkurencji KOBUDO
Do zawodów chłopców przygotował Sensei Jarosław Hebda 4 DAN, który jest trenerem Wielickiego Klubu Sportowego Oyama Karate.