Piłkarskie zmagania uczennic podczas Igrzysk Młodzieży Szkolnej_2019

23.09.2019 reprezentacja naszej szkoły złożona z uczennic klasy 7a i 8a rywalizowała w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w hali usytuowanej w Solnym Mieście ze szkołami SP 4, SP Koźmice Wielkie i SP Golkowice.
Dziewczyny pokazały wielkie serce oraz ogromną dyscyplinę taktyczna zdobywając 2pkt (dwa remisy po 0:0) i niestety tylko pechowa porażka z pierwszego meczu zdecydowała, że nie awansowaliśmy do strefy medalowej.
Niemniej jednak wracaliśmy do szkoły z podniesiona głową, bogatsi o doświadczenie które pomoże nam w rywalizacji na wiosnę.

Szkołę reprezentowały uczennice klasy 8a:
Paulina Habel, Anna Ptak, Aleksandra Tatara, Dominika Michalik
oraz uczennice klasy 7a:
Wiktoria Kuchnia, Emila Rówińska, Jaśmina Zabłocka, Amelia Piąstka.