SP Siercza Badmintonem silna!

Na przełomie Października i Listopada reprezentanci naszej Szkoły rywalizowali w gminnych zawodach badmintona. Zawody rozgrywane były w Podstolicach. Z każdych rozgrywek do zawodów powiatowych awansować mogły po dwie najlepsze drużyny. Zawodnicy spisali się bardzo dobrze! Spośród wszystkich szkół w gminie zajmowaliśmy za każdym razem miejsca w TOP 6, a najstarsi zawodnicy w dnia 13.11 (we wtorek) reprezentować nas będą w Niepołomicach w rozgrywkach powiatowych, gdyż zwyciężyli w pięknym stylu swoje zawody!

Mistrzowie Gminy Wieliczka (IMS – chłopcy)
– Mateusz Kacprzak
– Bartłomiej Batóg
– Dominik Gumuła

Brązowe Medalistki Mistrzostw Gminy (IMS – dziewczęta)
– Paulina Habel
– Laura Kołodziejczyk
– Aleksandra Tatara

IV miejsce w Mistrzostwach Gminy (ID – dziewczęta)
– Aleksandra Jaszewska
– Jaśmina Zabłocka
– Amelia Piąstka

VI miejsce w Mistrzostwach Gminy (ID – chłopcy)
– Dawid Staśko
– Kamil Kalenicz
– Patryk Chorobik
– Maksymilian Grzybowski

Gratulujemy dotychczasowych sukcesów i życzymy powodzenia na wyższym szczeblu!
Przy okazji składamy podziękowania za wytrenowanie najlepszych zawodników Panu Zbigniewowi Kacprzakowi.