XVIII Bieg Sztafetowy Siercza-Sygneczów o puchar Burmistrza Wieliczki

Dnia 12.10.2018 (piątek) odbył się coroczny bieg sztafetowy na trasie Siercza-Sygneczów. Do zawodów zgłosiły się 4 drużyny: Siercza, Sygneczów, Gorzków i SP3 z Wieliczki. Każda drużyna składała się z 8 chłopców i 8 dziewczynek, po dwoje dzieci z klas od I do VIII.
Po uroczystym otwarciu zawodów i rozwiezieniu zawodników na swoje strefy zmian, biegacze rozpoczęli rywalizację. Rywalizacja była bardzo zacięta o czym świadczyć może fakt, że różnica na mecie wśród pierwszych dwóch drużyn wyniosła około 1 sekundy.
Zawody wygrali uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3 z Wieliczki, drugie miejsce zajęli zawodnicy z Sierczy, trzecie miejsce przypadło zawodnikom z Gorzkowa, natomiast poza podium znaleźli się uczniowie z Sygneczowa.
Dziękujemy straży pożarnej, straży miejskiej, nauczycielom i uczniom za pomoc w organizacji tych zawodów. Uczestnikom gratulujemy i zapraszamy za rok 🙂

Zapraszamy do galerii 🙂