Zawody powiatowe w pływaniu

Dnia 12.02.2019 r. w „Solnym mieście” odbyły się zawody powiatowe w pływaniu. Troje naszych reprezentantów uzyskało kwalifikacje do zawodów Wojewódzkich są to:
Bianka Ruda, która startowała w Igrzyskach młodzieży szkolnej i nie miała sobie równych płynąc stylem klasycznym gdzie zajęła 1 miejsce.
Hania Oliwkiewicz, która w świetnym stylu zdobyła drugie miejsce płynąc na grzbiecie (Igrzyska dzieci) oraz
Oskar Wrześniak, który zajął pierwsze miejsce pokonując 25 m delfinem (Igrzyska dzieci).
Naszą szkołę reprezentowali również Zosia Oliwkiewicz (Igrzyska młodzieży szkolnej, styl dowolny) i Jakub Smoszna (Igrzyska dzieci, styl grzbietowy), którzy po fantastycznej walce musieli uznać wyższość rywali (trzeba tu zaznaczyć, że różnice czasowe były tak niewielkie, iż jest to przegrana „o włos”…)
Wszystkim reprezentantom gratulujemy i dodatkowo trzymamy kciuki za naszych finalistów 🙂