Harmonogram zajęć pozalekcyjnych na rok 2018/2019

 

 

 

Lp Forma zajęć Termin (dzień i godzina) Nauczyciel prowadzący Sala
1 Kółko matematyczne Wtorek 7:05-7:50 Kamil Baryczka S15
2 Zajęcia wyrównawcze z matematyki–5b Poniedziałek 8:55-9:40 Kamil Baryczk S 28/s15
3. Zajęcia wyrównawcze z matematyki–8a Czwartek 8:55-9:40 Kamil Baryczka S26a
4 Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty Czwartek 7:05-7:50 Kamil Baryczka S15
5 Kółko sportowe Wtorek 15:40-16:25 Adam Czerwiński s.gim
6 Szkolne Koło Turystyczne Piechurek Soboty Małgorzata Wiśniewska

Renata Łanoszka

 
7 Kółko teatralne   Pon. 16.25 – 17.10 Iwona Sampolska s.16
8. Zaj. dyd. wyr. Wt 8.55.- 9.40 Iwona Sampolska dawna czyt.
9 Kółko teatralne Piątek

13.25-14.10

Urszula Michalik

Aneta Batko-Kot

s.zabaw/rewalidacji
11 Kółko z j.angielskiego – 7a Czwartek 15:40 – 16:25 Ewa Czyż s. 13
12 Zajęcia wyrównawcze z j.angielskiego – 5a Środa 10:45 – 11:30 Ewa Czyż sala zabaw
13 Zajęcia z j.angielskiego dla uczniów słabszych Środa 7:15 – 7:55 Ewa Czyż s. 27
14 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze – 2a Wtorek 14.45-15.30 Urszula Michalik s. 30
15 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze 2b Wtorek 8.55- 9.40 Małgorzata Gintowt s.26 mała
16 KÓŁKO PLASTYCZNO- JĘZYKOWE Wtorek 15.30- 16.15 Małgorzata Gintowt s.5
17 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze 5a Poniedziałek 7.00-7.45 Barbara Ptak s.27
18 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze 5c Czwartek 7.05-7.50 Barbara Ptak s.27
20 Kółko matematyczne 7a Piątek 8.00-8.45 Barbara Ptak s.28
21 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze 7a Piątek 8.55-9.40 Barbara Ptak s.26 mała
22. Cheerleaderki Wtorek 14:45- 15:30 kl.3 a, b

Środa-11:50-12:35-kl.1a,2a,2b

Natalia Górecka  
23. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  Poniedziałek
5b: 15:40-16:25
6a: 16:25-17:10
Lidia Prokopowicz s. 19
24. Zajęcia dla Ucznia zdolnego 6a Piątek 12:55-13:40 Lidia Prokopowicz s. 28
25. Koło dziennikarskie i medialne Piątek 11:50-12:35 Lidia Prokopowicz s. 19
26. Koło ekologiczne Środa 7:15-8:00 Lidia Prokopowicz s. 19
26. Koło wychowania komunikacyjnego Poniedziałek 11:50-12:35 kl.4a

Czwartek 7:10-8:00 kl. 4b

Marta Giza-Balawajder s. 26/boisko szkolne