Harmonogram zajęć pozalekcyjnych na rok 2018/2019

lp Forma zajęć termin (dzień i godzina) Nauczyciel prowadzący Sala

 

1 Zajęcia wyrównawcze z matematyki–8a Czwartek 8:55-9:40 Kamil Baryczka S26a
2 Zajęcia wyrównawcze z matematyki–5b Poniedziałek 8:55-9:40 Kamil Baryczk S 28/s15
3. Gimnastyka ogólnorozwojowa Piątek 8:00-8:45 Arkadiusz Janusz Sala gimnastyczna
4 Tenis Piątek 8:45-9:30

kl.4a,4c,7a

Arkadiusz Janusz Sala gimnastyczna
5 Zajęcia sportowe Piątek 7:00-7:45

kl. 7a,8a,8b,6a

Arkadiusz Janusz Sala gimnastyczna
6 Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego –  kl 4a Czwartek 10:15-11:00 Marcelina Barzycka Sala 28
7 Cheerleaderki wtorek 14:45- 15:30 kl.3 a, b

środa-11:50-12:35-kl.1a,2a,2b

piątek -14:10-14:55 kl.5,6

Natalia Górecka Sale do uzgodnienia
8. Kółko twórczego artysty środa 14.45-15.30 klasa II c Iwona Mróz s. 5
9 Zajęcia wyrównawcze wtorek 11.50-12.35 klasa II c Iwona Mróz sala zabaw
10 Kółko teatralne Piątek (co 2 tyg.)

13.25-14.10

Urszula Michalik

Aneta Batko-Kot

s.zabaw/rewalidacji
11 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze – 2a wtorek 14.45-15.30 Urszula Michalik s. 30
12 Zajęcia wyrównawcze piątek 8:00 – 8:45

klasa 7

Monika Hebda biblioteka
13 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze 5b piątek 11:50-12:35 Lidia Prokopowicz s. 19
14 Zajęcia dla Ucznia zdolnego 6a piątek 12:55-13:40 Lidia Prokopowicz s. 28
15 Koło dziennikarskie i medialne

(2 razy w miesiącu)

czwartek 13:50-14:30 Lidia Prokopowicz sala do uzgodnienia
16 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze poniedziałek

12:55 – 13:40

Katarzyna Kopciuch s. 26a
17 Zajęcia wyrównawcze z matematyki -4c środa 8.55-9.40 Joanna Major czytelnia
18 zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze 8a wtorek 14.45-15.30 Teresa Ozga s.28
19 zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze 8b wtorek 8.00-8.45 Teresa Ozga s.28
20 zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze wtorek 8.55-9.40 Iwona Sampolska dawna czytelnia
21 zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze wtorek 8.55-9.40 Małgorzata Gintowt s.26a
22. Kółko matematyczne Wtorek 7:05-7:50 Kamil Baryczka S15
23. Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty Czwartek 7:05-7:50 Kamil Baryczka S15
24. Tenis Poniedziałek 8:00-8:45 Arkadiusz Janusz sala gimnastyczna
25. Kółko z języka angielskiego Środa 8:00-8:30,9:00-9:15 Marcelina Barzycka sala świetlicowa
26 Zajęcia ruchowo-taneczne Wtorek 13:50-14:35 Natalia Górecka sala  świetlicowa
27 Kółko historyczne piątek 7:15 – 7:45 Monika Hebda s. 27
28 Koło języka angielskiego środa 10:00-10:45, 10:45- 11:30 Katarzyna Kopciuch sala świetlicowa
29 Kółko misyjne piątek 8:55 – 9:40 Agnieszka Wójcik-Gut sala świetlicowa
30 Kółko matematyczne 4b środa 12.55-13.40 Joanna Major czytelnia
31 Kółko matematyczne 4c wtorek 7.10-7.55 Joanna Major s. 14
32 kółko teatralne czwartek 15.40 – 16.25 Teresa Ozga s. 27
33 Kółko teatralne pon 16.25- 17.10 Iwona Sampolska s.16
34        
35        
36