Zajęcia sportowe 2017/2018

KÓŁKO SPORTOWE
W Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Sierczy w roku szkolnym 2017/2018 swoją działalność kontynuuje kółko sportowe dla klas I-III.
Celem zajęć jest m.in. zapewnienie uczniom z młodszych klas dodatkowej dawki ruchu, zaznajomienie z podstawowymi elementami ogólnorozwojowych ćwiczeń sprawnościowych oraz poprawa własnej sprawności pod okiem instruktora.

Zajęcia prowadzą:

mgr Adam Czerwiński
– we wtorki godz. 13:45 – 14:30 dla dzieci uczęszczających w tym czasie na świetlicę.

mgr Arkadiusz Janusz
– w poniedziałki godz 8:50- 9:35 dla dzieci uczęszczających w tym czasie na świetlicę.

SKS

W roku szkolnym 2017/2018 swoją działalność kontynuuje Szkolne Koło Sportowe – SKS.
Zajęcia dedykowane są dla uczniów klas III-VII (rok urodzenia 2004-2008 ), którzy poprzez uczestnictwo w tych zajęciach będą chcieli poprawić swoje umiejętności w różnych dyscyplinach sportowych oraz przygotować się do zawodów sportowych organizowanych w ramach rozgrywek Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz Igrzysk Dzieci

– poniedziałki godzina 7:00-8:00 – Zespołowe gry sportowe dla klas 4-7

– wtorki godzina 9:35-10:35 – Tenis Ziemny – dla dzieci z klas 3-6 (Ilość miejsc ograniczona !!)

Zajęcia prowadzi mgr Arkadiusz Janusz – Instruktor Tenisa Ziemnego, Piłki Nożnej, Piłki Ręcznej oraz Piłki Siatkowej.

KÓŁKO NARCIARSKIE
W roku szkolnym 2017/2018 swoją działalność rozpoczyna kółko narciarskie.
Cel zajęć: Przygotowanie motoryczne do uprawiania sportów zimowych oraz nauka i doskonalenie jazdy na nartach.
Zajęcia dedykowane są dla uczniów klas IV-VII,

Zajęcia prowadzi Instruktor Narciarstwa Zjazdowego mgr Adam Czerwiński
– klasy VIIa i IVa i VI – środy – 14:40-15:25
– klasy VIIb i V – piątki – 8:50-9:35