Kółko sportowe

Kółko sportowe dla klas I-III

W Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Sierczy w roku szkolnym 2016/2017 swoją działalność kontynuuje kółko sportowe (z elementami lekkiej atletyki).

Celem zajęć jest m.in. zapewnienie uczniom z młodszych klas dodatkowej dawki ruchu, zaznajomienie z podstawowymi elementami ogólnorozwojowego treningu lekkoatletycznego oraz poprawa własnej sprawności pod okiem instruktora.

Zajęcia prowadzi mgr Adam Czerwiński
– w piątki od godz. 13:45 do godz. 14:30 dla uczniów klas I-III (dla dzieci uczęszczających w tym czasie na świetlicę).

Szkolne Koło Sportowe

W roku szkolnym 2016/2017 swoją działalność rozpoczyna szkolne koło sportowe.
Zajęcia dedykowane są dla uczniów klas IV-VI, którzy poprzez uczestnictwo w tych zajęciach będą chcieli poprawić swoje umiejętności w różnych dyscyplinach sportowych oraz przygotować się do zawodów sportowych organizowanych w ramach rozgrywek Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Zajęcia prowadzi mgr Adam Czerwiński
– w poniedziałki od godz. 14:40 – 15:25