Zajęcia sportowe 2017/2018

KÓŁKO SPORTOWE
W Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Sierczy w roku szkolnym 2017/2018 swoją działalność kontynuuje kółko sportowe dla klas I-III.
Celem zajęć jest m.in. zapewnienie uczniom z młodszych klas dodatkowej dawki ruchu, zaznajomienie z podstawowymi elementami ogólnorozwojowych ćwiczeń sprawnościowych oraz poprawa własnej sprawności pod okiem instruktora.

Zajęcia prowadzi mgr Adam Czerwiński
– we wtorki godz. 13:45 – 14:30 dla dzieci uczęszczających w tym czasie na świetlicę.

W roku szkolnym 2017/2018 swoją działalność kontynuuje Szkolne Koło Sportowe.
Zajęcia dedykowane są dla uczniów klas IV-VI, którzy poprzez uczestnictwo w tych zajęciach będą chcieli poprawić swoje umiejętności w różnych dyscyplinach sportowych oraz przygotować się do zawodów sportowych organizowanych w ramach rozgrywek Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz Igrzysk Dzieci

Zajęcia prowadzi mgr Arkadiusz Janusz
–
w poniedziałki i czwartki od godz. 7:00-8:00

KÓŁKO NARCIARSKIE
W roku szkolnym 2017/2018 swoją działalność rozpoczyna kółko narciarskie.
Cel zajęć: Przygotowanie motoryczne do uprawiania sportów zimowych oraz nauka i doskonalenie jazdy na nartach.
Zajęcia dedykowane są dla uczniów klas IV-VII,

Zajęcia prowadzi Instruktor Narciarstwa Zjazdowego mgr Adam Czerwiński
– klasy VIIa i IVa i VI – środy – 14:40-15:25
– klasy VIIb i V – piątki – 8:50-9:35