GMINNY KONKURS RODZINNY NA DRZEWO GENEALOGICZNE

GMINNY KONKURS RODZINNY NA DRZEWO GENEALOGICZNE
DLA UCZNIÓW KLAS 0 – III

(Kliknij po więcej informacji)

Wyniki III edycji rodzinnego konkursu na drzewo genealogiczne
„Jestem gałązką drzewa genealogicznego”

 I miejsce
 Anna Ptak ze SP w Sierczy
II miejsce
 Aleksandra i Jakub Arendarczyk ze SP w Węgrzcach Wielkich
III miejsce
 Paweł Czarnecki z Przedszkola w Koźmicach Wielkich
IV miejsce
 Krzysztof Świder ze SP w Śledziejowicach
V miejsce
Oliwia Wróbel ze SP w Sierczy
VI miejsce
 Zuzanna Szwagrzyk ze SP w Raciborsku

Wyróżnienia
Michał Żebrowski z Przedszkola nr 2 w Wieliczce
Michał Wieleba z SP nr 4 w Wieliczce
Karolina Bąbała z SP nr 4 w Wieliczce
Wiktoria Kowal z SP w Sierczy

Pozostali uczestnicy:

Jakub Janas SP nr 4 Wieliczka
Marcel Janas    SP nr 4 Wieliczka
Przemysław Malec    SP Koźmice Wielkie
Łucja Broniewicz    Przedszkole nr 2 Wieliczka
Marzena Kamińska    SP Mietniów
Igor Pabijan    SP Raciborsko
Aleksandra Byczek    Przedszkole Koźmice Wielkie
Antoni Gonet    SP nr 4 Wieliczka
Tymon Słapak    SP nr 4 Wieliczka
Maja Misiołek    SP nr 4 Wieliczka
Magdalena Szymacha    SP nr 4 Wieliczka
Justyna Miernik    SP Siercza
Krzysztof Leśniak    Przedszkole Koźmice Wielkie
Krystian Ptak    Przedszkole Koźmice Wielkie
Angelika Jargusz    Przedszkole Koźmice Wielkie
Oliwia Ptak    Przedszkole Koźmice Wielkie
Oliwia Burnatowska    SP Koźmice Wielkie
Natalia Rozumek    SP Śledziejowice
Julia Paździerkiewicz    SP Siercza
Piotr Szostak    SP Śledziejowice
Martyna Maj     SP Śledziejowice
Natalia Maj    SP Śledziejowice
Kamil Knapik    SP Śledziejowice
Julia Jaśkiewicz      SP Śledziejowice
Kacper Jaśkiewicz    SP Śledziejowice
Zuzanna Matuszczyk    SP Śledziejowice
Dominik Trąbka    SP Siercza
Oliwia Lembas    SP Śledziejowice
Kamila Górka    SP Śledziejowice
Anna Leśniak     SP Śledziejowice
Julia Sitko    SP Śledziejowice
Magdalena Pieczko    SP nr 4 Wieliczka
Michalina Burda      Przedszkole Koźmice Wielkie
Agata Burda    Przedszkole Koźmice Wielkie
Mateusz Kochanowski    SP nr 4 Wieliczka
Amelia Szczuka    SP nr 4 Wieliczka
Jakub Luraniec     SP Śledziejowice
Wiktoria Zawadzka    SP nr 3 Wieliczka
Maja Półtorak     SP Siercza
Hubert Półtorak     SP Siercza
Natalia Wiechczyńska    SP Siercza
Emilia Grochal     SP Mietniów
Julia Puchalska    SP Śledziejowice
Fabian Puchalski    SP Śledziejowice
Małgorzata Puchacz    SP nr 4 Wieliczka
Klaudia Sochacka    SP Mietniów
Maja Jaglarz    Przedszkole nr 2 Wieliczka
Natalia Kruk    SP nr 3 Wieliczka
Magdalena Jarosik    Przedszkole nr 2 Wieliczka
Krzysztof Baran    Przedszkole Koźmice Wielkie
Maria Baran    Przedszkole Koźmice Wielkie