Nasze osiągnięcia

Rok Szkolny 2015/16

Podsumowanie udziału uczniów w konkursach i zawodach sportowych

lp

Nazwa Konkursu Etap

Ilość uczestników

1 Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” Międzynarodowy 45
2 Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik” Ogólnopolski 32
3 Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Maks” Ogólnopolski 2
4 Kuratoryjny Konkurs Matematyczny Szkolny 9
5 Powiatowy Konkurs Matematyczny Rachmistrz Gmina 3
6 Powiatowy Konkurs Matematyczny Rachmistrz Powiat 2
7 Małopolski Konkurs Kuratoryjny z Języka Angielskiego Szkolny 5
8 Małopolski Konkurs Kuratoryjny z Języka Angielskiego Rejonowy 2
9 Małopolski Konkurs Kuratoryjny z Języka Angielskiego Wojewódzki 1

 

10 Wojewódzki Konkurs plastyczny: Jan Paweł II- Patron najgodniejszy. Wojewódzki 5
11 Międzyszkolny Konkurs Literacki z języka angielskiego Szkolny 1
12 Plastyczny – Moja miejscowość ogólnopolski 8
13 Plastyczny – Wszyscy równi każdy inny szkolny 25
14 Plastyczny – Moja rodzina gminny 3
15 Plastyczny – Leśna rodzina ogólnopolski 1
16 Plastyczny – Palma wielkanocna szkolny 45
17 Plastyczny – Siuda Baba gminny 10
18 Plastyczny – Czy cukier krzepi gminny 23
19 IV Przegląd Teatrzyków Dziecięcych „Teatr i my” Gminny 13
20 Konkurs na skarbonkę Szkolny 7
21 Konkurs na kartkę świąteczną ogólnopolski (internetowy) 2
22 Książeczka dla dzieci z Mali Udział w ramach projektu 23
23 Konkurs na kartkę świąteczną ogólnopolski 20
24 Kolędą malowane powiatowy 5
25 Moja rodzina powiatowy 19
26 Konkurs wiedzy ekologicznej szkolny 13
27 Obiektywnie o śmieciach szkolny 13
28 Konstruowanie gry tematycznej dot. Praw Dziecka – Prosta sprawa każdy – człowiek ma swe prawa szkolny 22
29 Konkurs recytatorski szkolny 4
30 Plastyczny- „Bezpieczne Wakacje” szkolny 5
31 Książeczka dla dzieci z Mali szkolny 20
32 Ekoludzik szkolny 14
33 Sprawni – niepełnosprawni szkolny 2
34 Konkurs recytatorski Szkolny 9
35 Konkurs na wiersz o nauczycielu szkolny 3
36 Konkurs na skarbonkę szkolny 35
37 Ekologiczna choinka Szkolny 36
38 Plastyczny – Prosta sprawa każdy człowiek ma swe prawa szkolny 22
39 Przydrożne kapliczki Gminny 7
40 Na tropach Pana Cukiereczka gminny 18
41 Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik ogólnopolski 7
42 Konkurs na systematycznie oszczędzających w SKO szkolny 37
43 Konkurs Recytatorski szkolny 9
44 Konkurs Recytatorski gminny 2
45 Konkurs ecytatorski powiatowy 2
46 Kuratoryjny Konkurs Humanistyczny szkolny 5
47 Konkurs o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego szkolny 9
48 Konkurs BRD powiatowy 4
49 Przegląd Teatralny „Teatr i My” gminny 17
50  Konkurs Literacki „Co to znaczy dobrze się kimś opiekować”? gminny 4
51 Turniej Pięknego Czytania Gminny 2

 

W roku szkolnym 2015/2016 uczniowie brali udział w bardzo wielu konkursach
i zajmowali w nich wysokie miejsca.
Z wszystkimi osiągnięciami można zapoznać się poniżej:

lp Nazwisko Imię Klasa Nazwa Konkursu Poziom (np. woj. Powiat, gmina) Miejsce
1 Habel Paulina 4 Powiatowy Konkurs Matematyczny Rachmistrz Gminny 1 Miejsce (Tytuł Rachmistrza)
2 Habel Paulina 4 Powiatowy Konkurs Matematyczny Rachmistrz Powiatowy Wyróżnienie
3 Habel Natalia 5 Powiatowy Konkurs Matematyczny Rachmistrz Gminny 2 miejsce (tytuł v-ce Rachmistrza)
4 Habel Natalia 5 Powiatowy Konkurs Matematyczny Rachmistrz Powiatowy 2 miejsce (tytuł v-ce Rachmistrza)
5 Stepaniuk Jakub 4 Międzynarowody Konkurs Matematyczny „Kangur” Międzynarodowy 1 miejsce (laureat) 120/120 pkt
6 Łyduch Maciej 2b Międzynarowody Konkurs Matematyczny „Kangur” Międzynarodowy Wyróżnienie
7 Ślusarczyk Anna 2c Międzynarowody Konkurs Matematyczny „Kangur” Międzynarodowy Wyróżnienie
8 Gawor Adam 2c Międzynarowody Konkurs Matematyczny „Kangur” Międzynarodowy Wyróżnienie
9 Szydłak Zuzanna 2c Międzynarowody Konkurs Matematyczny „Kangur” Międzynarodowy Wyróżnienie
10 Giza Natalia 2a Międzynarowody Konkurs Matematyczny „Kangur” Międzynarodowy Wyróżnienie
11 Kowalski Mieszko 1c Międzynarowody Konkurs Matematyczny „Kangur” Międzynarodowy Wyróżnienie
12 Kominiak Mikodem 3 Międzynarowody Konkurs Matematyczny „Kangur” Międzynarodowy Wyróżnienie
13 Habel Natalia 5 Międzynarowody Konkurs Matematyczny „Kangur” Międzynarodowy Wyróżnienie
14 Giza Sebastian 5 Międzynarowody Konkurs Matematyczny „Kangur” Międzynarodowy Wyróżnienie
15 Oliwkiewicz Zofia 5 Międzynarowody Konkurs Matematyczny „Kangur” Międzynarodowy Wyróżnienie
16 Giza Natalia 2a Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik” Ogólnpolski Wynik dobry
17 Zabłocki Mikołaj 4 Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik” Ogólnpolski Wynik bardzo dobry
18 Stepaniuk Jakub 4 Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik” Ogólnpolski Wynik dobry
19 Habel Natalia 5 Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik” Ogólnpolski Wynik bardzo dobry
20 Giza Sebastian 5 Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik” Ogólnpolski Wynik bardzo dobry
21 Habel Natalia 5 Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik Ogólnpolski Wyróżnienie
22 Kucia Milena 6 Małopolski Konkurs Kuratoryjny z Języka Angielskiego Wojewódzki Finalistka
23 Gawor Adam 2c Konkurs recytatorski szkolny III miejsce
24 Grodecka Gabriela 2c Konkurs recytatorski szkolny II miejsce
25 Kulawik Dominika 2c Siuda Baba gminny Wyróżnienie
26 Cholewa Kacper 2c Każdy inny, wszyscy równi Szkolny Wyróżnienie
27 Szydłak Zuzanna 2c PKO – skarbonka szkolny I miejsce
28 Ślusarczyk Anna 2c Prawa dziecka szkolny I miejsce
29 Ślusarczyk Anna 2c Siuda Baba gminny II miejsce
30 Ślusarczyk Anna 2c Przydrożne kapliczki gminny III miejsce
31 KL. IIc 2c Na tropach Pana Cukiereczka gminny I miejsce
32 KL. IIc 2c Choinka ekologiczna szkolny I miejsce
33 Mikosza Mikołaj 1c Gminny Plastyczny „Siuda Baba” Gminny III Miejsce
34 Majerska Weronika 1c Plastyczny  „Moja rodzina” Gminny I miejsce
35 Rakocz Natalia 2b IV Przegląd Teatrzyków Dziecięcych „Teatr i my” Gminny Wyróżnienie za grę aktorską
36 Wójcik Wiktoria 2b Konkurs na wiersz o nauczycielu Szkolny III miejsce
37 Lembas Adrian 2b Konkurs na skarbonkę Szkolny Wyróżnienie
38 Wróbel Oliwia 2b Konkurs recytatorski Szkolny Wyróżnienie
39 Kowal Wiktoria IB Obiektywnie o śmieciach szkolny I miejsce
40 Bieszczad Antoni IB Obiektywnie o śmieciach szkolny II miejsce
41 Barwińska Antonina IB Obiektywnie o śmieciach szkolny III miejsce
42 Barwińska Antonina IB Moja rodzina powiatowy Wyróżnienie
43 Gustab Daria IB Moja rodzina powiatowy Wyróżnienie
44 Skubińska Emilia IB Konkurs na skarbonkę szkolny III miejsce
45 Wróbel Julia 6 Kopalnia Soli Wieliczka w 37 rocznicę wpisu na światową liste UNESCO Gminny 2 miejsce
46 Śliwa Izabela 6 Kopalnia Soli Wieliczka w 37 rocznicę wpisu na światową liste UNESCO Gminny 3 miejsce
47 Wróbel Julia 6 Siuda Baba Gminny 2 miejsce
48 Jaszewska Aleksandra 3 Konkurs Recytatorski szkolny 1 miejsce
49 Bystrowski Jakub 3 Konkurs Recytatorski szkolny 2 miejsce
50 Jaszewska Aleksandra 3 Gminny Konkurs Recytatorski gminny 1 miejsce
51 Bystrowski Jakub 3 Gminny Konkurs Recytatorski gminny 3 miejsce
52 Jaszewska Aleksandra 3 Powiatowy Konkurs Recytatorski powiatowy 2 miejsce
53 Cała klasa 3 Ekologiczna choinka szkolny 2 miejsce
54 Hrabia Mateusz 3 Postać Ekoludka szkolny 3 miejsce
55 Piąstka Amelia 3 Ochrona drzew jako element działań na rzecz ochrony powietrza- plastyczny Ogólnpolski II miejsce
56 Niekowal Adam 3 Ochrona drzew jako element działań na rzecz ochrony powietrza- fotograficzny Ogólnpolski II miejsce
57 11 uczniów 3 Gminny Przegląd Teatralny „Teatr i My” Gminny II miejsce
58 11 uczniów 3 Przegląd Teatralny w Krakowie Wyróżnienie
59 Bystrowski Jakub 3 Przegląd Teatralny w Krakowie wyróżnienie aktorskie
60 Hrabia Mateusz 3 Przegląd Teatralny w Krakowie wyróżnienie aktorskie
61 Cała klasa 3 Planeta Energii Ogólnpolski wyróżnienie
62 Petko Olga 5 Konkurs Recytatorski Gminny I miejsce
63 Petko Olga 5 Konkurs Recytatorski Powiatowy II miejsce
64 Woźniak Klaudia 5 Konkurs Recytatorski Gminny III miejsce

Laureat XXV edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Kangur”- 120 pkt na 120 możliwych punktów do zdobycia

dyplom

22-Cze-2015 10:57, EASTMAN KODAK COMPANY KODAK EASYSHARE C1013 DIGITAL CAMERA, 2.7, 6.1mm, 0.017 sec, ISO 64
 
22-Cze-2015 10:57, EASTMAN KODAK COMPANY KODAK EASYSHARE C1013 DIGITAL CAMERA, 2.7, 6.1mm, 0.017 sec, ISO 64
 
22-Cze-2015 10:57, EASTMAN KODAK COMPANY KODAK EASYSHARE C1013 DIGITAL CAMERA, 2.7, 6.1mm, 0.017 sec, ISO 64
 
22-Cze-2015 10:57, EASTMAN KODAK COMPANY KODAK EASYSHARE C1013 DIGITAL CAMERA, 2.7, 6.1mm, 0.017 sec, ISO 64
 
22-Cze-2015 10:56, EASTMAN KODAK COMPANY KODAK EASYSHARE C1013 DIGITAL CAMERA, 2.7, 6.1mm, 0.017 sec, ISO 64
 
22-Cze-2015 10:56, EASTMAN KODAK COMPANY KODAK EASYSHARE C1013 DIGITAL CAMERA, 2.7, 6.1mm, 0.017 sec, ISO 64
 
22-Cze-2015 10:56, EASTMAN KODAK COMPANY KODAK EASYSHARE C1013 DIGITAL CAMERA, 2.7, 6.1mm, 0.017 sec, ISO 64
 
22-Cze-2015 10:56, EASTMAN KODAK COMPANY KODAK EASYSHARE C1013 DIGITAL CAMERA, 2.7, 6.1mm, 0.017 sec, ISO 64
 
22-Cze-2015 10:56, EASTMAN KODAK COMPANY KODAK EASYSHARE C1013 DIGITAL CAMERA, 2.7, 6.1mm, 0.017 sec, ISO 160
 
22-Cze-2015 10:55, EASTMAN KODAK COMPANY KODAK EASYSHARE C1013 DIGITAL CAMERA, 2.7, 6.1mm, 0.017 sec, ISO 64
 
08-Cze-2016 14:32, NIKON CORPORATION NIKON D5100, 5.0, 35.0mm, 0.033 sec, ISO 1600
 
 
 
08-Cze-2016 14:32, NIKON CORPORATION NIKON D5100, 5.0, 35.0mm, 0.033 sec, ISO 1600
 
 
 

IMG_20160530_114357

rachmistrz 5 2015 16 rachmistrz 4 2015 16

02-Cze-2016 10:38, LG Electronics LG-D280, 2.2, 3.49mm, 0.02 sec, ISO 100
 
02-Cze-2016 10:38, LG Electronics LG-D280, 2.2, 3.49mm, 0.02 sec, ISO 100
 
02-Cze-2016 10:37, LG Electronics LG-D280, 2.2, 3.49mm, 0.02 sec, ISO 100
 

SONY DSC
SONY DSC17-Maj-2016 11:09, SONY DSLR-A550, 5.0, 35.0mm, 0.01 sec, ISO 640
 
SONY DSC
SONY DSC17-Maj-2016 11:07, SONY DSLR-A550, 4.5, 30.0mm, 0.008 sec, ISO 500
 

Nagroda aktorska dla Natalii Rakocz z klasy II b w IV Gminnym Przeglądzie Teatrzyków Dziecięcych „Teatr i my”

IMG_20160505_144815

20160404_075332

20160404_075425

Scan_20160404_221715

23-Mar-2016 12:20, Canon Canon IXUS 160, 4.0, 12.84mm, 0.017 sec, ISO 640
 

22-Lut-2016 12:34, Canon Canon PowerShot G9, 2.8, 7.4mm, 0.017 sec, ISO 100
 

23-Lut-2016 15:38, Canon Canon PowerShot G9, 2.8, 7.4mm, 0.017 sec, ISO 125
 
14-Lut-2016 18:33, Apple iPhone 6, 2.2, 4.15mm, 0.04 sec, ISO 250
 

WP_20160209_014

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Alfik 2015

100_0982 100_0983 100_0988 100_0987 100_0986 100_0985 100_0984

weronika 2 powiat

Weronika Tatara- 2 miejsce na Powiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych

Weronika Tatara zajęła II miejsce, a Olga Petko IV miejsce w Mistrzostwach Gminy Wieliczka w indywidualnych biegach przełajowych i awansowały do etapu powiatowego.

Finał kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”

Julia Krawczyk- nagroda w konkursie plastyczno- literackim WARTO POMAGAĆ;
Zuzia Lasko– nagroda w konkursie plastyczno- literackim WARTO POMAGAĆ;

ztu

więcej na stronie MiG Wieliczka: http://www.wieliczka.eu/pl/201129/12074/final-kampanii-zachowaj-trzezwy-umysl-.html