Osiągnięcia 2018/2019

KONKURS POETYCKI NA WIERSZ O KRÓLOWEJ JADWIDZE

LAUREAT KURATORYJNEGO KONKURSU TEMATYCZNEGO Z INFORMATYKI

Mikołaj Zabłocki, kl. VII – Laureat

Wojewódzkiego Konkursu Tematycznego „Od algorytmu do programu” 

 

III Ogólnopolski Turnieju Badmintona Wielicki Cup

W kategorii Młodzik:
Mateusz Kacprzak, kl. VII – III miejsce

Wojewódzki Konkurs Tematyczny z Informatyki „Od algorytmu do programu”

Jakub Stepaniuk, kl. VII

Mikołaj Zabłocki, kl. VII

 

KONKURS GEOGRAFICZNY – GALILEO

 

 

 

 

 

 

 

 

XXIV Mistrzostwa Polski Oyama Karate w Krakowie

W kategorii Młodzik ( 10-12 lat):
Maksymilian Reczek, kl. V – II miejsce do 45 kg

W kategorii Junior Młodszy ( 12-14 lat):
Iwo Biernat, kl. V – II miejsce do 35 kg

 

Otwarte Mistrzostwa Makroregionu Południowego OYAMA PFK w Kumite

W kategorii Junior Młodszy ( 12-14 lat):
Iwo Biernat, kl. V – I miejsce do 35 kg

 

MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI W BADMINTONIE

MATEUSZ KACPRZAK – III MIEJSCE W GRZE POJEDYNCZEJ

Powiatowy Konkurs Tematyczny z Informatyki „Od algorytmu do programu”

Jakub Stepaniuk, kl. VII

Mikołaj Zabłocki, kl. VII

Jakub Kowal, kl. VIIIb

MISTRZOSTWA GMINY WIELICZKA
W TENISIE STOŁOWYM

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik”

CERTYFIKAT

DLA SZKOŁY PODSTAWOWEJ 

IM. KRÓLOWEJ JADWIGI W SIERCZY

za udział w IX edycji Małopolskiego Konkursu „Odblaskowa Szkoła”

 

KARATE

W kategorii Młodzicy ( 10-12 lat):
Iwo Biernat – I miejsce do 30kg
Maksymilian Reczek – III miejsce do 45kg

W kategorii Juniorzy Młodsi ( 12-14lat):
Hubert Biernat – I miejsce do 40kg

 

II Miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Gminy Wieliczka SP w Szachach- Igrzyska Dzieci

I Miejsce na III szachownicy zdobył Jakub Smoszna

II Miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół i Przedszkoli w Szachach w kategorii DZ- kl V- Anna Ślusarczyk

KONKURS WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE W RUCHU DROGOWYM
W RAMACH MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU
„ODBLASKOWA SZKOŁA”

I miejsce – Alicja Fryźlewicz,
II miejsce – Adam Gawor,
III miejsce – Gabriela Grodecka, Julia Jarosz, Kacper Cholewa, Mateusz Krzemiński.

 img_7823

 

II miejsce w zawodach powiatowych projektu MZSzach „Małopolscy Mistrzowie Szachów”