Osiągnięcia 2021/2022

Szkolna Indywidualna liga LA na szczeblu Wojewódzkim-Ogromny sukces Julii Krawczyk i naszych reprezentantów

15.10.2021 na obiektach Krakowskiego AWF-u odbyły się mistrzostwa „Królowej Sportu”

Pchnięcie kulą: Gabrysia Grodecka 8c
Bieg na 100m(K): Julia Krawczyk 8a
Bieg na 100m(M): Adam Gawor 8c
Bieg na 300m(K): Julia Krawczyk 8a
Bieg na 300m(M): Adam Gawor 8c
Bieg na 600m(K): Weronika Majerska 7c i Oliwia Wróbel 8b
Bieg na 1000m(M): Michał Kubla 8a

Indywidualna Liga Lekkoatletyczna

 (etap gminny i powiatowy)

Etap Gminny :

Dziewczęta:
Julia Krawczyk – 1 miejsce na dystansie 100m, 3 miejsce na dystansie 300m
Oliwia Wróbel – 1 miejsce na dystansie 600m
Gabriela Grodecka – 2 miejsce w pchnięciu kulą
Weronika Majerska – 4 miejsce na dystansie 600m
Paulina Góra – 5 miejsce na dystansie 600m
Magdalena Staśko – 6 miejsce na dystansie 300m
Dominika Orłowska – 5 miejsce w skoku w dal
Noemi Kałuzińska – 8 miejsce na dystansie 100m
Natalia Rakocz – 9 miejsce na dystansie 100m
Sztafeta 4x100m w składzie (D. Orłowska, M Staśko, N. Kałuzińska, J. Krawczyk ) – 2 miejsce

Chłopcy:
Adam Gawor – 1 miejsce na dystansie 100m, 2 miejsce na dystansie 300m
Michał Kubla – 1 miejsce na dystansie 1000m
Kacper Cholewa – 3 miejsce na dystansie 1000m
Alan Wrześniak – 7 miejsce w skoku w dal, 8 miejsce w biegu na 100m
Bartosz Nowakowski – 9 miejsce na dystansie 100m
Szymon Nowak – 9 miejsce na dystansie 300m
Maksymilian Reczek – 6 miejsce na dystansie 1000m
Adam Dybel – 7 miejsce na dystansie 300m, 6 miejsce w skoku w dal

Etap powiatowy

Dziewczęta:
Julia Krawczyk – 1 miejsce na dystansie 100m, 1 miejsce na dystansie 300m
Oliwia Wróbel – 3 miejsce na dystansie 600m
Gabriela Grodecka – 2 miejsce w pchnięciu kulą
Weronika Majerska – 2 miejsce na dystansie 600m
Paulina Góra- 8 miejsce na dystansie 600m
Magdalena Staśko – 8 miejsce na dystansie 300m
Dominika Orłowska – 9 miejsce w skoku w dal
Sztafeta 4x100m w składzie (D. Orłowska, M Staśko, N. Kałuzińska, J. Krawczyk ) – 2 miejsce

Chłopcy:
Adam Gawor – 1 miejsce na dystansie 300m, 2 miejsce na dystansie 100m
Michał Kubla – 3 miejsce na dystansie 1000m
Kacper Cholewa – 5 miejsce na dystansie 1000m

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status