Podsumowanie pracy Rady Rodziców w I semestrze

Akcja znicz:

Zarobiliśmy 1248,58 zł. Cała suma została przekazana na wyposażenie świetlicy. Za te pieniądze zakupiono: chustę Klanzy, gry: Oko rysia, Magiczny labirynt, Scrable, Pędzące żółwie, Palce w pralce, Carcassone, Mondo, Imperium w 8 minut, Tik Tak Bum! Junior, Hali gali, Rummikub. Zostało jeszcze 221,52 zł.

Wszystkim za pomoc w organizacji akcji znicz oraz wszystkim, którzy zakupili choćby najmniejszy znicz serdecznie dziękujemy.

Zorganizowaliśmy wraz z opiekunami świetlicy dzień otwarty świetlicy, na którym dzieci mogły się zapoznać z zasadami nowo zakupionych gier pod okiem przedstawiciela ze sklepu z grami.

Kiermasz świąteczny:

Zarobiliśmy 2766,79 zł. Zgodnie z wcześniejszymi założeniami całą kwotę przeznaczymy na zakup tablicy multimedialnej. (Tablica multimedialna wraz z osprzętem kosztować będzie około 5000 zł)

Wszystkim serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji kiermaszu świątecznego, za ofiarowane przedmioty na sprzedaż oraz za każdą złotówkę wydaną na kiermaszu.

Szkolny second hand:

Zarobiliśmy około 800 zł. – dokładną sumę podamy już wkrótce, spływają jeszcze pieniądze za sprzedane przedmioty. Całą sumę przeznaczymy na tablicę multimedialną.

Serdecznie dziękujemy za ofiarowane przedmioty, oraz za każdą złotówkę wydaną podczas akcji.

W tym roku na Radę Rodziców rodzice wpłacili
w sumie 4990 zł.

DZIĘKI PRZEKAZANEMU W UBIEGŁYM ROKU PRZEZ WAS 1 % NA NASZĄ SZKOŁĘ,  ZEBRALIŚMY AŻ 6165,30 ZŁ.

Bardzo dziękujemy za przekazanie naszej szkole 1 % podatku i gorąco zachęcamy do przekazania 1% swoich podatków również w tym roku.

Rada Rodziców w pierwszym semestrze wydała fundusze m.in na:

• tarcze dla klas pierwszych –
  • nagrody i dyplomy dla dzieci biorących  udział w konkursach – 73 zł,
  • książki na nagrody – 1630 zł,
  • stroje sportowe dla reprezentacji – 720,00 zł,
  • piłki do sali gimnastycznej – 120,92 zł,
  • meble do szkoły – 3660,00 zł,
  • soczki oraz słodycze dla dzieci na bale karnawałowe – 448,79 zł.

Rada Rodziców zamierza w drugim semestrze przeznaczyć środki m.inn. na:

• kiełbaski na grill z okazji dnia ziemi – ok. 400 zł,
  • słodycze dla dzieci na dzień dziecka – ok. 300 zł,
  • wycieczkę ogólnoszkolną – ok. 6000 zł,
  • wycieczkę za nagrodę dla najgrzeczniejszej klasy – ok. 1200 zł.
  • kiermasz wielkanocny – 31 marzec 2015 r.,
  • szkolny second hand – 29 kwiecień 2015 r.,
  • festyn rodzinny połączony z obchodami 20 – lecia szkoły – 13 czerwiec 2015 r.

Planowane imprezy środowiskowe w drugim semestrze:

Szanowni Państwo,

Dzięki Waszej pomocy i wsparciu finansowemu,  możemy cały czas uatrakcyjnić proces nauczania naszych dzieci, dlatego zachęcam Państwa do wpłacania składek na fundusz Rady Rodziców i branie czynnego udziału w naszej działalności.

Prosimy kierować do nas wszelkie pomysły, uwagi oraz inicjatywy, w które Rada mogłaby się zaangażować. Zachęcamy wszystkich Rodziców do pozostawania z nami w kontakcie. Czekamy na wasze maile pod adresem:

Przewodnicząca Rady Rodziców
Joanna Ślusarczyk