Bal karnawałowy klasy 2a

Karnawał to miła tradycja, przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla uczniów klas młodszych to niezwykły, długo wyczekiwany dzień. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było we wtorek, 9 lutego, kiedy w sali nr 16 odbył się bal klasy 2 a. Uczniowie i wychowawczynie przebrały się w karnawałowe stroje. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno! Wszyscy świetnie się bawili przy rytmicznej i skocznej muzyce. W sali, podczas pląsów, było bardzo wesoło oraz kolorowo. Uśmiech nie znikał z dziecięcych twarzy, mimo chwilowego zmęczenia. Nie zabrakło również balonów, serpentyn, malowania twarzy, słodkiego poczęstunku i piniaty z mnóstwem cukierków od rodziców, we wszystkich zorganizowanych zabawach uczniowie klasy 2 a chętnie uczestniczyli, dopingując się nawzajem.

Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym drugoklasistom.

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status