Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych oraz ich Rodziców

15 marca w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych oraz ich Rodziców. Przybyłych gości powitały występy artystyczne uczniów klas 2b i 3b. Następnie przyszli pierwszoklasiści udali się na zwiedzanie szkoły, oglądali sale lekcyjne, wzięli udział w grach i zabawach ruchowych na sali gimnastycznej oraz grach edukacyjnych na interaktywnym „magicznym dywanie”. W tym czasie Rodzice mogli uczestniczyć w spotkaniu z Panią Dyrektor Renatą Bachowską, która omówiła zasady rekrutacji oraz odpowiadała na wszystkie pytania dotyczące zasad panujących w szkole. Mamy nadzieję, że już we wrześniu spotkamy się z naszymi gośćmi jako uczniami naszej szkoły.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status