„Gdzie jest misiek?” – konkurs geograficzny

Aktualizacja:

Przedłużamy termin pierwszego etapu do 21 marca. Wciąż macie szansę:)

 

Aktualizacja z 21 lutego:

Konkurs już ruszył:) Odgadnijcie, gdzie był misiek, dopasowując podpisy do zdjęć. Macie czas do 7 marca.
Kartę odpowiedzi można odebrać z biblioteki.

 

Pani od geografii i pani z biblioteki zapraszają do udziału w konkursie dla spostrzegawczych amatorów podróży i wielbicieli geografii. 

Etap I
Na tablicy przed biblioteką będą wisiały zdjęcia miśka w różnych zakątkach Polski i Europy. Miejsce pobytu miśka trzeba będzie dopasować, wybierając je z listy. Uwaga: miejsc na liście będzie więcej niż zdjęć, żebyście nie zaznaczali na chybił trafił. 

Etap II
Osoby, które bezbłędnie dopasują podpisy do zdjęć, przejdą do drugiego etapu, już dużo trudniejszego: tym razem trzeba będzie bez podpowiedzi odgadnąć, gdzie był misiek. 

Jest o co walczyć! Nagrodą jest szóstka z geografii (czyli celująca ocena cząstkowa). Książki dla zwycięzców też oczywiście się znajdą. 

Konkurs ruszy ok. 22 lutego, więc przybądźcie do szkoły zdrowi oraz pełni zapału i śledźcie ogłoszenia na tablicy przed biblioteką. 

Paulina Jasiurkowska i Joanna Kmiecik

 

Zdjęcie miśka bezczelnie wcinającego się w kadr oraz wszystkie pozostałe zdjęcia użyte w konkursie są autorstwa Joanny Kmiecik.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status