„Gwiezdne Jasełka” w Wielickim Kampusie

Styczeń od wielu już lat jest miesiącem, w którym dzielimy się tym, co w nas najlepsze i chętnie pomagamy innym. W tym roku 4 stycznia uczniowie klas Ia, IIa i IIIb wzięli udział w charytatywnym przedstawieniu pt. „Gwiezdne Jasełka” przygotowanym przez uczniów krakowskiej Rajskiej Szkoły na rzecz dziesięcioletniej dziewczynki, która bardzo potrzebuje naszej pomocy. Jako wychowawczynie jesteśmy ogromnie dumne, że zarówno dzieci jak i ich rodzice pomoc innym mają głęboko w swoich sercach i wyrazili chęć wzięcia udziału  w tym przedsięwzięciu.

Zachęcamy również Państwa do przeczytania poniżej zamieszczonego artykułu i do wsparcia Róży. Jej mama w wywiadzie powiedziała „Tak dużo dla tak małej istotki…” Proszę nie zostawiajmy ich samych….

https://www.kobietaxl.pl/zycie/n,65759,pomoc-dla-rozy-anna-zareba-roza-zareba.html?fbclid=IwAR2TBGI8ijgmlOykOk9yDoQAzGOhzF27TclYIxUWXCetW6i7E8E2c6d6qH8

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status