II Międzyszkolna Liga Debat Oksfordzkich w Wieliczce

Po raz drugi uczennice i uczniowie klas 7 będą reprezentować naszą szkołę w Międzyszkolnej Lidze Debat Oksfordzkich w Wieliczce „Słowa zmieniają świat”. Wydarzenie jest organizowane przez Wielicką Mediatekę i Krakowskie Stowarzyszenie Mówców. 

W pierwszej kolejności uczestniczki i uczestnicy wezmą udział w szkoleniach i wykładach – nabywając umiejętności i wiedzę potrzebną do wystąpień.

Następnie zmierzą się z innymi szkołami z naszej gminy w prawdziwej debacie oksfordzkiej. 

Opiekunka grupy projektowej: mgr Lidia Prokopowicz

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status