Kampania Pomarańczowej Wstążki 2023

Uczniowie naszej szkoły kolejny raz byli ambasadorami Wielickiej Kampanii Pomarańczowej Wstążki. Cała społeczność szkolna w tym dniu stała się pomarańczowa, by wspólnym głosem dbać o prawa dzieci.

Tegoroczne motto: „Klucz do wewnętrznej mocy” ma w sobie wiele znaczeń. Zrozumienie, zaufanie, bliskość, rodzina, odwaga, uważność, radość, miłość i bezpieczeństwo to tylko niektóre „klucze” które wzmacniają poczucie naszej wartości.

Naszą szkołę odwiedziły przedstawicielki MGOPS w Wieliczce, które wspólnie z uczniami poznały kolejną przygodę słonia Elmera, podkreślając, ze każdy z nas jest wyjątkowy i posiada wiele mocy i talentów.

Dziękujemy całej społeczności szkolnej, która chętnie i aktywie włączyła się w obchody pomarańczowego święta.

🧡🧡🧡

Galeria zdjęć:

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status