Kampania Społeczna No Promil No Problem

Nasza szkoła, kolejny raz, włącza się w działania Kampanii Społecznej No Promil No Problem. Jej przesłaniem jest ograniczenie na terenie małopolski liczby osób pod wpływem środków psychoaktywnych za kierownicą oraz zmiana społecznego nastawienia wobec nietrzeźwych kierowców – wzmocnienie postawy krytycznej u pasażerów pojazdów, których kierowca wzbudza wątpliwości co do stanu trzeźwości.
W piętek 16. listopada uczniowie naszej szkoły zaopatrzeni w koszulki, balony i chorągiewki, wzięli udział w Marszu Trzeźwości dla Niepodległości, aby zamanifestować sprzeciw wobec przyzwolenia na jazdę samochodami pod wpływem alkoholu, ale także by zamanifestować wdzięczność dla przodków, za wywalczenie dla Polski niepodległości.

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status