Kiermasz Bożonarodzeniowy 2017

 Coraz bliżej święta…

            Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas. To moment, kiedy możemy się zatrzymać
i oddać głębokiej refleksji. To czas życzeń, miłości i radości, którą dzielimy się z bliskimi.
Tę niezwykłą atmosferę dało się również odczuć w naszej szkole.
22 grudnia odbył się kiermasz bożonarodzeniowy, który stał się już coroczną tradycją. W świat magii zabrali nas drodzy uczniowie, którzy znakomicie zaprezentowali się na scenie.
Przed liczną publicznością wystąpiło m.in. sześć grup Cheerleaderek , przedszkole – Grupa Franklinów
i Puchatków prezentując układ taneczny oraz grupa Smerfów i Dalmatyńczyków śpiewając kolędę. Wszyscy obecni obejrzeli również jasełka w wykonaniu czterech grup (1b, 3c, 4b i przedszkola). Na scenie pojawili się także nauczyciele śpiewając dwie kolędy oraz uczniowie kl. 7a i 7b, którzy zaśpiewali kolędy w języku hiszpańskim.
Między występami odbyła się licytacja wspaniałych świątecznych rękodzieł. Podczas kiermaszu można było nabyć piękne i oryginalne stroiki oraz inne wspaniałe ozdoby świąteczne.
Na zakończenie uroczystości wylosowano dwie osoby, które otrzymały świąteczne nagrody.
Dzięki ogromnemu zaangażowaniu nauczycieli, pracowników szkoły i rodziców kiermasz odbył się w cudownej  i przyjaznej atmosferze.

Więcej: photos.google.com/share/AF1QipM28I4pA65Fi24IsXO1HeTmAw8G9OK1s-kVQPcd9JaXHS5q4b3bMNjspTgnzBvgEg?key=T0hRTlA2RVpRN05sVk1VX1BUMWp3S1FZaTAxMnpn

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status