Międzynarodowym Konkursie Informatycznym „Bóbr”

Zapraszamy, jak co roku wszystkich chętnych uczniów z klas 4-6 do udziału w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym „Bóbr”. Konkurs dla uczniów klas 4 – 6 (Benjamin), odbędzie się w czwartek 15 listopada 2018r., godz.12:00 do 13:00.

Wszyscy chętni uczniowie rejestrują się na stronie konkursu: https://www.mcourser.pl lub zgłaszają do pani Marty Giza-Balawajder do 9 listopada 2018r. Ze względu na ilość komputerów i organizację konkursu w szkole proszę o w miarę szybkie podjęcie decyzji.

Celem Konkursu jest rozwój myślenia algorytmicznego wśród uczniów na wszystkich szczeblach edukacji, zwiększenie ich zaangażowania w stosowanie komputerów i technologii informacyjnej podczas nauki w szkole i w domu, rozwój twórczego podejścia do zdobywania wiedzy i umiejętności oraz stwarzanie okazji do wymiany doświadczeń między uczniami i nauczycielami z różnych szkół, w różnych krajach.

Szczegóły na temat konkursu na stronie http://www.bobr.edu.pl/

Zgoda rodzica pdf, doc

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status