Odblaskowa Szkoła w Sierczy na VII miejscu w Małopolsce

odblaskowa-szkola_2017W środę 13 grudnia 2017r. w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom VIII Edycji Małopolskiego Konkursu „Odblaskowa Szkoła”.
Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Sierczy znalazła się na VII miejscu wśród dziesięciu najlepszych szkół z 343 walczących placówek województwa małopolskiego. Nagrodę w wysokości 2.500 zł oraz certyfikat „Odblaskowej Szkoły 2017” odebrała w Krakowie wicedyrektor szkoły Małgorzata Jarosz-Barwińska wraz z nauczycielkami Agnieszką Szewczyk, Sylwią Wróbel, przedstawicielem rodziców Karoliną Kowal i uczniami.
Wygrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup pomocy dydaktycznych. Najważniejszy jest przy tym fakt, iż dzieci, rodzice, mieszkańcy Sierczy nie tylko przyswoiły wiedzę z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego, ale zostały również wyposażone w różne odblaski, które przyczynią się do zwiększenia ich bezpieczeństwa na drodze.

img_7258img_7158
img_7245

https://malopolska.policja.gov.pl/pl/aktualnosci/final-viii-edycji-malopolskiego-konkursu-odblaskowa-szkola

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status