Stypendium i nagroda dla Mikołaja Zabłockiego

16 października w “Solnym Mieście”, w 41. rocznicę rozpoczęcia pontyfikatu Jana Pawła II, odbyła się uroczystość wręczenia Nagród Edukacyjnych oraz Stypendiów Edukacyjnych  im. Jana Pawła II dla uzdolnionej młodzieży z Gminy Wieliczka.

Uroczystości towarzyszył niezwykły Koncert Papieski, na którym wystąpił zespół Mała Armia Janosika.

Stypendia oraz gratulacje dla rodziców przekazali  Artur Kozioł, burmistrz Wieliczki, i ks. Wojciech Olszowski, proboszcz parafii św. Klemensa w Wieliczce.

Wśród pięciu uczniów z Gminy Wieliczka, którzy otrzymali stypendia za osiągnięcia naukowe, znalazł się również uczeń naszej szkoły: Mikołaj Zabłocki z kl. 8a.

Mikołaj Zabłocki został także wyróżniony Nagrodą Edukacyjną Gminy Wieliczka im. Jana Pawła II. Nagrodę tę otrzymał za swoje wybitne osiągnięcia naukowe, które były wynikiem rzetelnej pracy, pasji i chęci pogłębiania wiedzy. Serdecznie gratulujemy Mikołajowi!

Oby ta nagroda stała się zachętą i inspiracją dla innych młodych ludzi, którzy nie boją się oddać nauce i chcą poświęcać swój czas na pogłębianie wiedzy i rozwijanie zainteresowań.

Korzystając z okazji, Mikołaj wraz z rodzicami pragnie tą drogą podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do jego rozwoju i sukcesu.

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status