Wycieczka na Mogielicę 23.03.2019r. – Piechurek

W wycieczce wzięły udział 53 osoby – 32 dzieci z klas od „0” do VIII, 15 rodziców, 5 opiekunów i przewodnik Adrian Dudziak. Tym razem najmłodszym uczestnikiem był  4 – letni Wojtuś z grupy „Franklinów”.

Sprawozdanie z wycieczki napisała uczennica klasy IV c:

„Sobotnia wycieczka na Mogielnicę była pełna wrażeń i atrakcji. Gdy byliśmy w drodze na szczyt, obserwowaliśmy przeróżne rzeczy. Bardzo się zdziwiliśmy, gdy okazało się, że w górach jest mnóstwo śniegu. Wszystkich ucieszyła możliwość można było rzucać się śnieżkami. Pogoda nam dopisywała, słońce pięknie świeciło, więc mogliśmy iść w samych bluzach. Piętnaście minut przed szczytem zatrzymaliśmy się na dłuższy postój. Z tego miejsca roztaczał się wspaniały widok. Ci, którzy chcieli ,mogli wejść na ‘’szczyt szczytów”, gdzie stała wieża widokowa. Była bardzo wysoka, a my mogliśmy na nią wejść. To dostarczyło nam sporej dawki adrenaliny. Wróciliśmy na miejsce, w którym wcześniej się zatrzymaliśmy i tam się opalaliśmy. Zmęczeni, ale szczęśliwi doszliśmy do autokaru. To był super dzień! Wszyscy mówili, że dorośli byli bardziej zmęczeni marszem niż dzieci.” 🙂

                                                                                        Weronika Majerska

więcej  informacji w zakładce Piechurek
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status