Bieg z okazji 20-lecia Szkoły Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Sierczy pod nazwą „20 kilometrów na 20-lecie Szkoły”

Bieg z okazji 20-lecia Szkoły Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Sierczy
pod nazwą „20 kilometrów na 20-lecie Szkoły”

                W najbliższą niedzielę (10.05.2015) o godzinie 10:00, w Parku Mickiewicza w Wieliczce, odbędzie się bieg mający na celu uczczenie obchodów 20-lecia istnienia Szkoły Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Sierczy.

Zaproszenie na bieg zostało skierowane do rodzin, uczniów, absolwentów i pracowników szkoły. Osoby, które zadeklarowały chęć udziału w biegu, będą miały za zadanie pokonać wspólnymi siłami jak najwięcej kilometrów (po zsumowaniu minimum 20 km). Na pokonanie dowolnej liczby kilometrów, uczestnicy będą mieli do dyspozycji 20 minut. Po tym czasie nastąpi zsumowanie wszystkich przebiegniętych kilometrów. W trakcie biegu będzie można robić przerwy na marsz, napić się wody, a następnie ruszyć dalej na trasę. Osoba, która przebiegnie najwięcej kilometrów otrzyma upominek, a na wszystkich biorących udział w biegu będzie czekał na mecie pamiątkowy dyplom. Pomysłodawcami biegu są nauczyciele wychowania fizycznego SP w Sierczy pani mgr Renata Łanoszka i pan mgr Adam Czerwiński.

 Zapraszamy do kibicowania!

Dodaj komentarz

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status