Krakowska Matematyka- aktualizacja

krakowskamatematyka

Krakowska Matematyka – aktualizacja

Prosimy być o godzinie 7:40 przed salą nr 28! Osoby piszące ten sam test nie mogą siedzieć w jednej ławce.

W czwartek 30 listopada w Naszej Szkole zorganizowany zostanie Konkurs Krakowska Matematyka 2017/2018.Wszystkich zainteresowanych udziałem zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Konkurs odbędzie się w czwartek 30 listopada o godzinie 8:00-9:00! Konkurs trwa 60 minut. Każdy uczestnik etapu szkolnego przynosi ze sobą przybory do pisania i rysowania. Podczas konkursu nie można korzystać z kalkulatorów, długopisów ani piór wymazywalnych i telefonów komórkowych. Uczniowie powinni pisać długopisem lub piórem (tylko rysunki mogą wykonać ołówkiem). Szczegółowe wyjaśnienia dotyczące wypełniania testu z zadaniami zostaną przekazane w dniu konkursu.

Organizatorzy życzą powodzenia!

 

Krakowska Matematyka – Konkurs Matematyczny

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Oddział Krakowski Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki z siedzibą w Szkole Podstawowej nr 148 (G32) w Krakowie ul. Żabia 20.

Konkurs jest bezpłatny.

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie klas IV, V i VI szkół podstawowych województwa małopolskiego.

Tegoroczny temat konkursu: „Wolność zaczęła się w Krakowie”

Szkolny etap odbędzie się – 30 listopada 2017 r. (czwartek) godz. 8:00-9:00.

Wszyscy chętni proszeni są o zgłaszanie się wraz z oświadczeniem do P. Kamil Baryczka, lub Koordynatora konkursu (P. Barbara Ptak) do dnia 24 listopada 2017 roku (piątek).

Informacje o konkursie oraz regulamin konkursu dostępny jest na stronie: www.krakowskamatematyka.malopolska.pl

Oświadczenie – zgoda na przetwarzanie danych osobowych (pdf)

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status