SKT Piechurek zaprasza na wycieczkę w Gorce (Niżna Łapsowa Polana 860 m n.p.m.)

W dniu 18 stycznia 2020 (sobota) SKT „Piechurek” organizuje wycieczkę dla uczniów szkoły (oraz w miarę wolnych miejsc dla innych osób) w Gorce. Zbiórka pod szkołą o godz. 7.00. Powrót około 18.00.

Program wycieczki:

– przejazd autokarem do miejscowości Klikuszowa,

– przejście do schroniska „Koliba” na Niżnej Łapsowej Polanie,

– zabawy na śniegu, zjazdy na jabłuszkach, odpoczynek w schronisku,

– zejście do Nowego Targu ,

– powrót autokarem do Sierczy. 

Koszt wycieczki 35 zł (autokar, przewodnik). Bardzo proszę o odpowiedni ubiór na śnieg, a także aby wszyscy zabrali  dodatkowe bluzy, spodnie, skarpetki i buty do przebrania (po zabawach na śniegu), oraz prowiant na cały dzień. W schronisku można kupić ciepły posiłek. Można zabrać latarki czołówki, jabłuszka do zjazdów. Zapisy, wpłaty oraz zgody na wycieczkę przyjmuje Pani Małgorzata Wiśniewska, oraz Pani Renata Łanoszka do poniedziałku 13 stycznia 2020r . Po tym terminie wpisywane są osoby z listy rezerwowej. Regulamin i druk zgody na wycieczkę znajdują się w zakładce Piechurek na stronie internetowej szkoły.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status