Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie i Nauczyciele oraz Pracownicy szkoły!

Rok szkolny, który kończymy 26 czerwca 2020r., jest inny niż wszystkie dotąd. Od końca marca naukę realizujemy zdalnie. Panująca na świecie pandemia COVID-19, dosłownie z dnia na dzień, zmieniła całą naszą edukację. Nic nie było „normalne”, wszyscy uczyliśmy się nowych form i metod pracy oraz współdziałania. Napotykaliśmy trudności, nie uniknęliśmy błędów, uczyliśmy się od siebie nawzajem, słuchaliśmy o swoich potrzebach i wyciągaliśmy wnioski. Nie było jeszcze takiego dynamicznego okresu w edukacji. Byliśmy zmuszeni, w tak krótkim czasie, wprowadzić zupełnie inny sposób nauczania. Szybko musieliśmy nauczyć się funkcjonować w nowych warunkach. Słowa link, lekcja online, werbinar stały się naszą codziennością. Reorganizacja funkcjonowania rodzin z koniecznością wdrożenia kształcenia na odległość wywróciła spokój rodzin. Tym bardziej cieszymy się, że z powodzeniem udało nam się realizować kształcenie na odległość.
Dotarliśmy do końca roku szkolnego. Pracowaliśmy wytrwale, zarówno Wy Rodzice, jak i my nauczyciele, ale przede wszystkim Wy, nasi wspaniali Uczniowie i Wychowankowie. Zaangażowaniem, determinacją i konsekwencją pokonaliśmy przeciwności i możemy z dumą mówić, że ten rok szkolny kończy się dla nas pełnią satysfakcji z osiągniętych wyników.
Składamy wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom szkoły wyrazy wdzięczności za trud, cierpliwość i zrozumienie. Mamy nadzieję, że ten czas nietypowych doświadczeń i nowości edukacyjnych jeszcze bardziej wpłynie na nasze wzajemne relacje i wzmocni współprace.

Życzmy wspaniałych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.
Do zobaczenia we wrześniu, oby już wszyscy razem w murach naszej szkoły!

Z wyrazami szacunku

Renata Bachowska
Małgorzata Jarosz- Barwińska
dyrekcja Szkoły Podstawowej
im. Królowej Jawigiw Sierczy

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status