Wystawa instrumentów niekonwencjonalnych…i wszystko gra!

Różnimy się od siebie wyglądem, charakterem, zdolnościami. Każdy posiada coś, czym może obdarować innych: szczery uśmiech, dobre serce, silne dłonie, spokojny głos… Każdy z nas jest inny, lecz tak samo wartościowy. Gdyby wszyscy posiadali to samo, czy bylibyśmy sobie nawzajem potrzebni? Gdyby wszyscy byli tacy sami, świat nie byłby ciekawy. I może wcale nie wydałaby się piękny.

W związku ze zbliżającymi się obchodami Międzynarodowego Dnia Muzyki zachęcamy do udziału w nietypowym przedsięwzięciu „Wystawa instrumentów niekonwencjonalnych…i wszystko gra”,

który ma na celu zachęcanie młodych wykonawców do poszukiwań artystycznych, a także rozwijanie wrażliwości muzycznej, rozbudzanie kreatywności i wyobraźni twórczej.

Prace przestrzenne podejmujące zagadnienia instrumentów niekonwencjonalnych uczniowie wykonują samodzielnie, z nauczycielami bądź rodzicami. Do wykonania prac można użyć dowolnych materiałów o przeróżnej konstrukcji – ważne jest to, by instrumenty wydawały dźwięki. 

Należy je opisać podając tytuł, imię/imiona i nazwisko/nazwiska autora/autorów, wiek, klasę oraz nazwę instrumentu. Podając powyższe dane osobowe rodzice lub opiekunowie prawni zgadzają się na ich publikację na stronie internetowej szkoły oraz wyeksponowanie na szkolnej wystawie.

Termin oddawania prac do 28 września 2020 – wychowawcom klas. Wychowawcy przekazują prace do organizatorów. 

Serdecznie zapraszamy do udziału w przedsięwzięciu.

 
Regulamin powstawania prac na wystawę

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status