Egzamin Praktyczny na Kartę Rowerową

Dnia 6 czerwca 2024 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w egzaminie praktycznym na kartę rowerową, który odbył się na specjalnie przygotowanym torze. Egzamin ten stanowił integralną część procesu zdobywania karty rowerowej, a jego celem było sprawdzenie umiejętności uczniów w bezpiecznym i zgodnym z przepisami poruszaniu się po drogach. Młodzi rowerzyści musieli wykazać się znajomością zasad ruchu drogowego oraz umiejętnością jazdy w różnych sytuacjach drogowych.
Z radością informujemy, że wszyscy przystępujący uczniowie sprostali wyzwaniom i spisali się znakomicie. Dzięki zdobytym umiejętnościom i wiedzy będą mogli teraz bezpiecznie korzystać z rowerów, przestrzegając zasad ruchu drogowego.
Gratulujemy naszym uczniom wspaniałych wyników i życzymy dalszych sukcesów oraz bezpiecznej jazdy na rowerze!

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status