Badmintonowy Zawrót Głowy :) 10.2021

Ubiegły tydzień przebiegł pod znakiem rywalizacji w Badmintonie drużynowym, Zarówno Igrzyska Młodzieży Szkolnej (Poniedziałek i Wtorek) jak i Igrzyska Dzieci(Czwartek i Piątek) przypadły na ten sam tydzień, ale mimo bardzo dużej intensywności możemy się pochwalić świetnymi wynikami :).

Jako pierwsze startowały uczennice (25.11): Kinga (8b), Martyna i Kamila (7c) które były bezkonkurencyjne w swojej kategorii. Dziewczyny przeszły przez turniej „jak burza” co w efekcie dało 1 miejsce i awans do zawodów powiatowych!!!

Drugiego dnia zmagań(26.11) reprezentowali nas uczniowie: Kacper (8c), Kamil (7b) oraz Krzysiek (7a). Chłopcy w każdym meczu dawali z siebie wszystko i na sam koniec zdobyli wysokie 4 miejsce.

W czwartek (28.11) przyszedł czas na start młodszych uczennic, Marysia (5c) i Martyna (5b) zdobyły cenne doświadczenie przy okazji urywając kilka setów faworytom, w efekcie plasując się na 7 miejscu.

Na koniec do zmagań (29.11) przystąpili uczniowie z klasy 7a Przemek i Kuba, chłopcy grali bez kompleksów i wywalczyli bardzo dobre 5 miejsce.

Gratulujemy naszym reprezentantom, a za Mistrzynie trzymamy kciuki już 10.11 gdzie w Niepołomicach będą walczyć o awans na szczebel centralny 🙂

Dodatkowo dziękujemy Panu Zbyszkowi Kacprzakowi za wsparcie oraz wypożyczenie sprzętu.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status